Jump to content

VOLDMAR

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ok, czyli zakładam temat i z każdego etapu budowy wrzucam zdjęcie? Da się zrobić ? Faktycznie może to jest dobry pomysł. A co sądzisz kolego, na temat aerografu?
 2. Model jest od Airfixa, w zestawie z farbami. Nie mam pojęcia co to za producent. Może by tak kupić aerograf? Mam kompresor, co prawda trochę duży ale ma manometr i odwadniacz. Tak sobie myślę, czy od początku uczyć się na aero. Elementy starałem się bardzo dobrze wyszlifować chociaż podejrzewam, że muszę opanować posługiwanie się szpachlą, a to sprawia mi dużą trudność. Absolutnie się nie poddam ? Na warsztat idzie Jaguar z 1991r. Postaram się stopniowo eliminować błędy.
 3. W takim razie wybaczcie. Gdzie mogę wstawić temat? Jestem tu nowy więc jeszcze z nawigacją problem.
 4. Będąc małym chłopaczkiem "sklejałem" modele. Sklejalem to dobre słowo, posiadałem całą armię niepomalowanych maszyn. Po latach wróciłem do swojego hobby, natomiast tym razem zabrałem się do tego na poważnie. Dotychczas ukończyłem jeden model, a przedemną długa droga do perfekcji. Jeszcze raz witam i pozdrawiam forumowiczów.
 5. Witam wszystkich, Chciałem się pochwalić, a zarazem prosić o słowa krytyki - oceny. Jest to mój pierwszy model i dopiero poznaję tajniki modelarstwa - dlatego proszę o wyrozumiałość ? Chciałem uzyskać efekt zużycia, wrażenie jakby mój bohater wrócił z ciężkiego polowania. Nie wiem czy odrobinę nie przesadziłem. Malowane pędzlem, miejscami trochę pozalewałem. Pierwsze koty za płoty, kolejny będzie lepszy! Skała 1:72
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.