Jump to content

[in box] GMC Syclone / Revell 1:25


fliper_nx
 Share

Recommended Posts

Niedawno Revell zapowiedział nowe modele, w nich znajdował się właśnie GMC Syclone. Pewnie będzie to wznowienie, więc postanowiłem się z Wami podzielić in-box'em tegoż modelu z uwagi na sporą ilość detali, a uwaga - model pochodzi z 92 roku.

Jak na szybko spasowałem kilka elementów ze sobą to tragedii nie było, jak pisałem wyżej sporo detali, kompletny silnik w układzie V z turbiną, kompletne zawieszenie, wnętrze, mimo że jest wanienka są osobno boczki drzwiowe, do deski rozdzielczej można wybrać jeden z dwóch zegarów [zestaw wskazówkowy oraz elektroniczny], do podsufitki dołączone są osobno zasłony słoneczne, grill niestety nie jest w środku pusty [żeberka] ale za to są odbłyśniki świateł drogowych, dwie wersje świateł tylnych, dwie szyby tylne oraz osłona paki. Na zdjęciach widoczne śa czarne koła, niestety nie pochodzą one z zestawu ponieważ fabryczne wypadają blado w konfrontacji z Revell'owskimi. Pochodzą one z Mitsubishi Lancera z Fujimi. Instrukcja jest, nawet czytelna, co miło zaskakuję części zostały nazwane, więc podczas sklejania uczymy się mechaniki . Model możemy zbudować z lub bez poszerzeń, na zdjęciach jedna ze stron ma je założone.

 

To chyba tyle, oto zdjęcia.

 

1.jpg

th_11.jpgth_13.jpgth_15.jpgth_10.jpg

th_7.jpgth_20.jpgth_21.jpgth_8.jpg

th_6.jpgth_5.jpgth_12.jpgth_14.jpg

th_16.jpgth_17.jpgth_18.jpgth_19.jpg

th_9.jpgth_2.jpgth_3.jpgth_4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.