Skocz do zawartości

'70 Mustang Boss 429 (Revell 1/24)


jcs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie z kolejnym modelem, mianowicie '70 Mustang Boss 429 firmy ... Revell .

Może i ten mój smutek jest niepotrzebny ale po moich doświadczeniach z modelami tej firmy (szczególnie ze stopniem trudności 2, co w rzeczywistości daje poziom wyższy) wolę być ostrożny.

 

100_2821.jpg

100_2823.jpg

Obraz%20004.jpg

100_2824.jpg

Obraz%20005.jpg

Obraz%20006.jpg

100_2838.jpg

Obraz%20007.jpg

Obraz%20008.jpg

Obraz%20009.jpg

 

Teraz moja wizualna ocena:

Plusy:

+ dość sporo części (ale jakby dodali jeszcze np. osobno wycieraczki szyb to bym się nie obraził)

+ możliwość konfiguracji wersji silnika (x2) i kół (x3) ale tu raczej nad wyborem nie trzeba się długo zastanawiać

+ sam fakt że jest to Mustang

Minusy:

- spora ilość nadlewów (czyt. pilnik i papier ścierny w dłoń)

- kalki: może i jakość jest dobra ale ilość tych najbardziej wg mnie potrzebnych ... b/k

- spasowanie elementów już po samej próbie zwarcia kasty i podwozia ze sobą na sucho mówi wszystko

- zabawkowe chromy

- brak układu kierowniczego (tzn.wszystko odlane w całości)

 

Pozostałe plusy i minusy zapewne wyjdą w praniu, jednak nie planuje w najbliższym czasie rozpoczęcia budowy. Póki co pośledzę trochę relacje z budowy MUSTANGA 350 H i potrenuje na łatwiejszych wg mnie modelach bo do tego MUSCLE CAR'a trzeba się przygotować.

 

PS.

Przepraszam kolejny raz za jakość zdjęć, jak również o braku dwóch które przez przypadek usunąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh poluje na niego już od roku na allegro, i zawsze przegrywam, chyba się w końcu zbiorę i kupie nowego w sklepie Nie sugeruj się raczej jego jakością w stosunku do reszty wyrobów revella, to najprawdopodobniej przepak AMT, tak jak większość modeli w "małych" pudełkach, zwykłe revelle biją je na głowę pod względem jakości, no ale nie mają takiej ciekawej tematyki. Ehhh... narobiłeś mi jeszcze większego smaka na tego bossa no i chyba go kupie wreszcie.

Aha i nie mów mi że zbezcześcisz go tymi felgami , mają być klasyczne, te pośrodku no

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.