Jump to content

Konni rycerze francuscy z czasów wojny 100-letniej


Reno
 Share

Recommended Posts

Pewnie i tak ale to dopiero mój 3 pomalowany zestaw i wciąż się uczę. Myślę że i do tego dojdę iż standardowe zestawy będę przerabiał. A jak się podoba kolorystyka i smo wykonanie? Co warto lub co trzeba poprawić?

Link to comment
Share on other sites

Jak na 3'ci pomalowany zestaw to wyglądają ok - solidnie zrobione, czysto pomalowane. Na twoim miejscu zainwestowałbym w washe Citadel (np. Ogryn Flesh, Badab Black i inne), bowiem bardzo łatwym sposobem można wyciągnąć cienie na figurkach. Malujesz danym kolorem, zalewasz odpowiednim washem i już.

Link to comment
Share on other sites

Do czerwonego bierzesz wash'a... czerwonego ;) Do niebieskiego - niebieskiego. Do koni pomalowanych brązem - brązowego ciemniejszego/jaśniejszego. Do części metalicznych - czarnego (najlepiej nieco rozwodnionego, żeby za bardzo nie przyciemnił zbroi, mieczy, itp.) albo ciemny brąz. Proste Ale można mieszać, eksperymentować. Tutaj link do dostępnych kolorów - KLIK.

Link to comment
Share on other sites

Twoje figurki wyglądają coraz lepiej Myślę, że śmiało możesz wprowadzać nowe techniki (głównie wash, potem może cieniowanie) do swojego warsztatu. No i spróbuj pomalować oczy (mała biała kropka + mniejsza czarna kropka), naprawdę nie jest to trudne, a bardzo ożywia figurkę i nadaje jej odrobinę realizmu, o co w tej skali nie jest łatwo.

 

Domyślam się, że następnym zestawem będzie rycerstwo zza kanału La Manche, zwanego przez niektórych Angielskim?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.