Skocz do zawartości

Audi R8- Revell 1:24


jakub1989

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zacząłem składać model audi r8 od ravella.

Przed kupnem wiedziałem ,że nie jest to rewelacja ale chciałem go mieć i innego wyboru nie miałem.

 

Na pierwszy ogień poszedł silnik i kasta która po wyszlifowaniu dostała pierwszą warstw lakieru.

Niestety nie posiadam aerografu i maluje farbą w sprayu mam już troche wprawy po zabawie z Actrosem.

 

zdjcie0114js.th.jpgzdjcie0115m.th.jpg

 

Prześwity jeszcze są czekam aż lakier przeschnie i daje drugą warstwę.

Na lakierze widać jakby baranek zniknie jak farba przeschnie.

Szkoda tylko ,że nie dysponuje lepszym aparatem kolory na żywo są bardziej soczyste.

 

Silnik który nie będzie za bardzo widoczny zostanie momalowany w kolorach zbliżonych do tych z instrukcji (kolektor nie jest przyklejony)

zdjcie0082n.th.jpgzdjcie0083.th.jpgzdjcie0084d.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak malowałem Actrosa to nic nie szlifowałem i baranka nie było, ale tutaj planuje zrobić trochę inaczej zgodnie z tym co napisaliście.

 

Lakier na końcu zostanie przeszlifowany na mokro pójdą kalki (aha szukam jakiś naklejek imitujących karbon) na to wszystko pójdzie bezbarwny.

 

Wyszlifowałem też jeden z foteli i dałem pierwszą warstwę farbki środek fotele będzie czarny lub biały jeszcze się zastanawiam

 

zdjcie0120x.th.jpg

 

Jak na forum wkleić większe obrazki niż te miniaturki z Imageshack ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z druga warstwą będziesz musiał uważać żeby nie zalać linii poza tym powinno być dobrze. Dawałeś wcześniej podkład?

 

Jak na forum wkleić większe obrazki niż te miniaturki z Imageshack ?

Jak wchodzisz w "moje obrazy" to klikasz na "i" przy miniaturce i tam masz "Full size- forums" ten link kopiujesz. No i oczywiście musisz zmienić rozmiar przynajmniej do regulaminowego 1024 szerokości

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można pod malowane elementy użyć podkładu akrylowego w sprayu ?

Pod elementy malowane pędzlem by mi się jakiś przydał bo niektóre kolory nie kryją najlepiej.

 

Używam farb Humbrol emaliowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wystarczy wpisać w Google "audi r8 interior", wcisnąć zakładkę "Grafika" i...

http://www.google.pl/images?um=1&hl=pl&biw=1280&bih=827&tbs=isch%3A1&sa=1&q=audi+r8+interior&aq=0&aqi=g2&aql=&oq=audi+r8+in

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.