Skocz do zawartości

Ferrari 365 GTB4 "Daytona," Fujimi, 1:24


MartiniOCP

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje, Daytonka wyglada FANTASTYCZNIE te kierunkowskazy wcale nie są takie złe. Rzeczywiście czarna krawędź korzystnie by je odchudzila ale i tak kierunki jak dla mnie mogą być.

 

Jedyny minus twojego modelu jaki przychodzi mi do głowy to to... ze po napatrzeniu się na twoje Ferrari sam się na takiego napalilem - mam tyle modeli pozaczynanych a wkrótce dojdzie do nich 365-ka (pewnie spyder):haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Okej. Parę słów wyjaśnienia. Zdjęć w warsztacie miało już nie być, ale jednak będą. Nazwę to pre-galerią, a to dlatego, że samochód był już wymyty, wypolerowany - zostało założyć rejestrację i przykleić lusterko. No i d....a z wiankiem Wszystko przez cholerną rejestrację. Założyłem na samochód - wszystko ładnie. Postanowiłem, że delikatnie zabezpieczę matem mr.hobby, tak profilaktycznie. Oczywiście wszystko popłynęło....Chciałem odczepić delikatnie tablice w celu usunięcia dziadostwa i naniesienia kalek ponownie....kalki wpadły mi do nitro, klej pod tablicą rozpuścił lakier, który następnie pokaźnym płatem oderwał się od reszty...Po drodze rozpadło się jedno z tych śliczny kółek bo zapomniałem je podkleić i zostawiłem tylko taśmę. Naturalnie koło do ośki było przyczepione już na kropelkę, więc wypolerowany model musiałem na plecach znowu rozbebeszać, żeby zdjąć obręcz z wahaczami i złożyć od nowa. A, oczywiście maska zerwała się z jednego z zawiasów....Wstawiam te zdjęcia bo jestem zdruzgotany sytuacją i albo się za to wezmę dzisiaj w nocy i poskładam do kupy, albo nie wytrzymam i będę zmuszony zrobić sobie przerwę od Daytony...w zasadzie to od swojego nieprofesjonalizmu....W każdym razie, w swoim najlepszym dniu auto wyglądało tak:

 

101_3033.jpg

 

101_3036.jpg

 

101_3035.jpg

 

101_3032.jpg

 

101_3027.jpg

 

101_3025.jpg

 

101_3022.jpg

 

101_3021.jpg

 

pzdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kornik;D Na koniec tego pięknego dnia dowiedziałem się jeszcze, że pękła mi sprężyna w zawieszeniu, i podarłem nowe spodnie. Ole! Siedzę, cisnę, piję fervex;D W niedziele na 80% Daytona zjedzie z kanału;]

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kornik;D Na koniec tego pięknego dnia dowiedziałem się jeszcze, że pękła mi sprężyna w zawieszeniu, i podarłem nowe spodnie. Ole! Siedzę, cisnę, piję fervex;D W niedziele na 80% Daytona zjedzie z kanału;]

 

Zawsze uważałem czwartek za najbardziej nieszczęśliwy dzień tygodnia

 

Nie łam się! Będzie dobrze!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.