Krzycho Posted September 1, 2011 Share Posted September 1, 2011 Witam Mam zrobione dwa modele samolotów: Corsaira i F117. Czy któryś z utalentowanych , doświadczonych modelarzy podjąłby się pomalowania mi ich aerografem? Mieszkam w Warszawie. Mogę podjechać w niedalekie okolice z tymi modelami. Do omówienia szczegółw proponuję telefon: 501 828 685 Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts