Jump to content

Inboxy róznych okrętów


bonhart
 Share

Recommended Posts

Witam, chciałbym tutaj pokazać inboxy okrętów. Ponieważ nie ja jestem autorem zdjęć i nie mogę ich wkleić bezpośrednio na forum, będą one w formie linków. Mam nadzieję, że okażą się one przydatne.

 

p8200942.jpg

Italian Navy Battleship RN Roma, Trumpeter, 1:350

 

kirov001.jpg

Russian Cruiser Admiral Ushakov (ex-Kirov), Trumpeter, 1:350

 

lazarev01.jpg

Russian Cruiser Admiral Lazarev (ex-Frunze), Trumpeter, 1:350

 

508.jpg

Cruiser Varyag, Zvezda, 1:350

 

Przy ostatnim modelu możemy dodatkowo zobaczyć listę kilku dodatków, których można użyć do niego.

 

W miarę możliwości i przybywających inboxów, będę się starał uzupełniać listę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niewiele inboxów przybywa na forum więc dorzucę kilka od siebie.

 

Jedna z ostatnich nowości na rynku N.Y.K.Line Hikawa Maru, 1:350 od Hasegawy.

 

pb194388.jpg

N.Y.K.Line Hikawa Maru - inbox

 

Na karcie modelu można rozwinąć listę dodatków do niego, każdy także jest obfotografowany.

 

Ponadto polecam WWII Soviet submarine K-21 (Mikro Mir)

 

pb053191.jpg

WWII Soviet submarine K-21 (Mikro Mir) - inbox

 

a_19.jpg

HMS Astute - inbox

 

p8212315.jpg

HMS 'Vanguard' S-28 SSBN Submarine - inbox

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dzieki okonku ale tam jest tez out of stock :(

A co do RC, to bym wolał naszego Gawrona-Ślązaka. Na razie mam tylko "kartonówkę" i to nieskończoną "naszego" ptaszyska. Chociaż właściwie jest nieco bardziej zaawansowana niz "prawdziwy" okręt - bo "mój" ma już maszty, w przeciwieństwie do "prawdziwego". Oj, szkoda go, szkoda :( - tego prawdziwego oczywiście.

Pozdrawiam

jkrzew

Link to comment
Share on other sites

czesc

na razie nikt. model stoi juz BARDZO DŁUGO w mojej "domowej" stoczni. Potencjalny wydawca chyba o mnie zapomniał Ale bije sie w piersi, ze ja tez zawinilem. Z modelem to jest "delikatna" sprawa, prawie polityczna Nie wiem czy "wypada" robic cos co byc moze nigdy nie zostanie zrealizowane. Chociaz mam "zaliczony" krotki bo krotki - kilkusetmetrowy - ale rejs - na Gawronie po akwenie stoczni. A teraz i tak nici ze wszystkiego bo mam zlamana prawa reke i co najmniej przez 3-4 tygodnie moge zapomniec o "myszkowaniu". Pisze to lewa reka.

By!

jkrzew

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.