Skocz do zawartości
Krzychu126

Mazda RX-7 Tamiya 1:24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dziś udało mi sie ukończyć budowę Madzi, nie będę sie rozpisywał co zmieniłem, dorobiłem lub usunąłem bo wszystko, wydaje mi się, było w warsztacie. Dodam jedynie, że na dodatkowe wskaźniki we wnętrzu doszły kalki, shift light, na tylny zderzak dałem zagiętą tablicę (przy zdjęciach się spsuł narożnik), ucho do holowania z przodu i wkleiłem pomalowane wycieraczki.

Zestaw pudełkowy sam z siebie jest dobry, świetnie sie składa, raczej wszystko pasuje, przednia wycieraczka ma jedynie inną krzywiznę niż szyba ale ja nieco dogiąłem i pasuje.

Lecimy z fotkami:

101_0550.jpg

101_0551.jpg

101_0552.jpg

101_0553.jpg

101_0554.jpg

101_0555.jpg

101_0556.jpg

101_0557.jpg

101_0563.jpg

101_0559.jpg

101_0558.jpg

101_0560.jpg

101_0561.jpg

101_0562.jpg

Myślę, że to by było na tyle. Zdaje sobie sprawę, że nie jest to idealny model, ale chyba na półkę się nadaje :P

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i pięknie, jedyne co mi nie pasuje to za mocne linie podziału blach. Po za tym rewelacja. Gratuluję modelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

b.fajna mazda. Tak jak w warsztacie, marudzę o linie podzialu:D ale reszta fajniutka.

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi