Jump to content
Sign in to follow this  
lolek261

aerograf tg203 czy warto?

Recommended Posts

http://allegro.pl/aerograf-tg203-z-dysza-0-3-0-2-mini-kompresor-4bar-i3823012092.html

Witam! Mam zamiar kupić aerograf i kompresor. czy taki zestaw na początek będzie ok? mam farby emalie Humbrol, czy będą sie nadawały po rozcieńczeniu ? czy tylko są do pędzelka raczej. Prosze o odpowiedź.

Mam taki sam aerograf tylko model K180k,na początek ci wystarczy ale daruj sobie taki kompresor!Ogólnie unikaj kupna takich zestawów bo zawsze dadzą coś badziewnego co nikt nie kupuje.Kup sobie kompresor z butlą.

A używałeś tego kompresora? Wygląda zupełnie jak MAR. Ja odwrotnie! Odradzałbym zakup aerografu prezentowanego na aukcji.

To co kupić za 300 zł na początek? Hellp

Wstrzymaj się i dozbieraj kasy - kup aerek EW-770 i kompresorek Mar 3 000 - sprzęt nie z najwyższej półki ale też nie są to jakieś śmieci...Nie jest wykluczone,iż w trakcie zbierania kasy ktoś na forum będzie chciał sprzedać któryś z tych sprzętów jako używany za uczciwą cenę... Lepiej cierpliwie poczekaj i kup coś co Cię na "dzień dobry" nie zrazi do psikawek...Takie moje skromne zdanie...

Wstrzymaj się i dozbieraj kasy - kup aerek EW-770 i kompresorek Mar 3 000 - sprzęt nie z najwyższej półki ale też nie są to jakieś śmieci...Nie jest wykluczone,iż w trakcie zbierania kasy ktoś na forum będzie chciał sprzedać któryś z tych sprzętów jako używany za uczciwą cenę... Lepiej cierpliwie poczekaj i kup coś co Cię na "dzień dobry" nie zrazi do psikawek...Takie moje skromne zdanie...

Ale przecież kompresor na tym zdjęciu to wypisz, wymaluj Mar. a EW 770 to włąściwie to samo co tg203.

Fakt, zgodzę się co do aerka... Przyznaję rację jednak kompresor z gwarancją w Polsce a coś co wygląda jak MAR to jednak różnica - miałem kompresorek MAR i z serwisem nie było problemów najmniejszych...

A używałeś tego kompresora? Wygląda zupełnie jak MAR. Ja odwrotnie! Odradzałbym zakup aerografu prezentowanego na aukcji.

Tak mam taki kompresor ale z butlą 3l i jest problem z regulacja ciśnienia na reduktorze do tego odwadniacz który nic nie daje i automat z różnicą 1bara (na naklejce start 3bary a stop 4bary w praktyce stop jest na 2 barach i po 50 sekundach malowania start) TRAGEDIA! Dlatego odradzam kupno,to jest to samo tylko bez zbiornika.