Skocz do zawartości

[in-box] Mikojan-Guriewicz MiG-25 (Foxbat) - S-Mars 1:144


Toff

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc niedawno "na mieście" ponownie wszedłem do dość sporego sklepu z zabawkami w nadziei znalezienia tam jakichś ciekawych modeli.

I nie pomyliłem się, bowiem ponownie znalazłem coś ciekawego.

A właściwie to nawet nie musiałem szukać, bo już przy poprzednim zakupie miałem dylemat - SR-71 czy MiG.

Wtedy wygrał SR, ale co się odwlecze...

Producent ten sam (czy ktoś w ogóle słyszał cokolwiek o tym tajemniczym chińskim S-Marsie!?), więc i cena MiG'a-25 to również 7,50zł, i skala też 1:144

th_mig25inbox1.jpg

Dalej będzie już prawie to samo co w przypadku SR-71 ;)

Już rzut oka na instrukcję - nadrukowaną na spodzie solidnego pudełka z tektury falistej (!) uświadomił mnie, iż mam do czynienia bardziej z zabawką, niż solidnym modelem.

Przy okazji producent postanowił również na pudełku umieścić wzór malowania, w środku umieszczając już tylko ramki z częściami i klej.

th_mig25inbox3.jpg

Wewnątrz nie znajdziemy więc obszernej instrukcji z historią powstania czy służby samolotów tego typu, z kilkoma wzorami malowań do wyboru czy choćby arkusza kalkomanii... (!!!)

Jest za to wspomniany już klej, podstawka, ramka z oszkleniem (którego przejrzystość jest całkiem przyzwoita)...

th_mig25inbox4.jpg

...oraz dwie ramki z częściami z jasnoszarego tworzywa. Części nie ma tu przesadnie wielu, ale nie czepiajmy się - skala mała to i części mało.

th_mig25inbox5.jpg

th_mig25inbox6.jpg

Jest jednak w przypadku tego modelu pewien "zgrzyt":

th_mig25inbox7.jpg

Nie wiem jak taki efekt można osiągnąć, ale faktem jest, że jedna strona kół podwozia głównego upstrzona jest takimi oto "kolcami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.