Skocz do zawartości

Kuter MIR-20


dzikibil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Chciałbym zacząć od tego iż od jakiegoś czasu planuje wykonać wirtualny model kutra w zasadzie coś pomiędzy -"Łódź rybacka-kuter" na stronie pana kapitana LOBO natknąłem się na plany kutra mir-20 próbując szukać jakichkolwiek informacji w internecie zawiodłem się ponieważ nie znalazłem nic ,postanowiłem napisać do pana kapitana LOBO ,oczywiście sprawą się zajął i tu wielkie podziękowania dla niego Uśmiech ,ale naładowany inspiracja zależy mi trochę na czasie i by nie tracić czasu postanowiłem napisać ten post ,chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z szanownych forumowiczów posiada jakiekolwiek informacje na temat kutra MIR-20 zdjęcia,plany,pisemne informacje itp...cokolwiek...za wszelką udzielona pomoc z góry serdecznie dziękuje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dzikibil-u

 

Jak widze mamy wspolnego znajomego. Czesto zagladam na te stronke wiec temat mi nie obcy. Sam staram sie dokopac do planow trawlerow, na ktorych plywal moj Ojciec ale na razie kicha. Moze wpierw pokazemy kolegom o co dokladnie chodz:

 

http://www.posejdon.net.pl/images/zoom/HJLDRF/kuter_mir-20_-_023.jpg

 

Jednostki byly jeszcze przedwojennej konstrukcji i nie wiadomo ile sie ich po wojnie na wybrzezu zachowalo. Konstrukcja kadluba byla na 100 % drewniana wiec pomocne beda fotki wszystkich lodzi rybackich jak i drewnianych kutrow, ktore mozemy spotkac nad naszym morzem i nie tylko. Kilka drewnianych kuterkow chyba plywa jeszcze we Wladyslawowie. Jutro tzn. juz dzisiaj ale troche pozniej poszukam jakis fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze nie proznujesz w poszukiwaniach. Pierwsze trzy zdiecia to o ile mnie pamiec nie myli to model kolegi Grzegorza 75. Ja znalazlem taka oto fotke na stronie Dalmoru.

 

df17ed5ee765fd80.jpg

 

oraz stronke, na ktorej jest pare fajnych fotek a plany szukam bo kiedys cos takiego w sieci widzialem

 

http://www.trzebiez.pl/po46.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okonek A tak przy okazji żeby nie pisać kolejnego tematu. Posiadasz plany jakiegoś tankowca wraz ze zdjęciami?...Może małe wyjaśnienia , gdyż zdjęcia potrzebne by mi były na tekstury do modelu 3D.

Szczególnie interesowały by mnie 105.000 DWT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy będę czekał ,jednakże zmiana planów przydały by mi się plany ale wraz ze zdjęciami obojętnie jakiej polskiej jednostki oprócz floty wojskowej przepraszam za takie zamieszanie.

Pozdrawiam serdecznie [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.