Jump to content

Scania R Dark Diamond


balcers
 Share

Recommended Posts

Witam po bardzo długiej przerwie. Chciałem pokazać model którego składałem bardzo długi okres i kosztował mnie wiele pracy nerwów i pieniędzy.Po sklejeniu Volvo,Ivico postanowiłem że w końcu w mojej kolekcji musze mieć Scanie,bardzo spodobała mi sie wersja Dark Diamond i taką postanowiłem zakupić.

Początkowo wszystko szło ładnie do czasu malowania podkładem,podczas tego procesu coś poszło nie tak i farba sie zważyła na kabinie,próbowałem to wyczyścić ale elementy wyglądały coraz gorzej .Postanowiłem odstawic model ale po pół roku pomyślałem sobie że sie nie poddam i na półce musze mieć tą Scanie,kupiłem drugi taki sam model.Powiedziałem sobie wtedy że będe bardzo dokładny tak aby wyszła jak najlepiej ,no i jak byłem już na końcówce gdzie zostało przykleić tylko zderzak, przez przypadek dotknąłem klejem zderzaka i wyszedł taki babol że sie wściekłem i rzuciłem modelem o ściane no i wiecie sami jak sie skończyło .No ale jak to sie mówi do trzech razy sztuka i zakupiłem trzeci taki sam model,mają sporą ilość części do Scani jakoś to wyszło.

Nie jest może idealnie ale już naprawde nie miałem na Scanie sił

 

 

6926b0ac447807d6med.jpg

 

430e6a9cfd1b2836med.jpg

 

e653edf9a3caf6acmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.