TReS Posted December 10, 2018 Share Posted December 10, 2018 Witam, Panowie, Ale bieda na rynku, wojna idzie?? w lotnictwie nie siedzę lecz do moich współczesnych blisko wschodnich figurkowych tematów poszukuje, Amerykanskie bomby np. Gbu 11 ,24 lub JDAM etc. , duże wagomiary w każdym bądź razie, lub Rosyjskie bombki np. Kab-500 takie znam, nie koniecznie musza być takie typy, lub każde inne podwieszenie które może być odczepione podczas lotu (zasobniki?) Oraz jakiś podwieszany zbiornik paliwa 1500-2500l US lub Rus Skala Tylko 1/32 wiem ze Trumpek dodaje nadstan do swoich modeli w Ew skali lecz je upośledza wycinając niektóre elementy tak by ich nie można wykorzystać, razem z kalkami w żywicy dostępny Edek Brasin lub CMK (lecz nie wiem co to warte) jesli komuś coś zostało bądź nie będzie czegoś używał, wymienie za bilety NBP, niestety na rynku nie znalazłem nic poza zestawem Trumpetera ale, taki zestaw jest dla mnie za duży i za drogi, nie wykorzystam go całości nigdy. lub proszę o podesłanie namiarów na aftermarkety takowe, nie znam rynku lotniczego i firm wiec średnio mi szukanie idzie, a google, nie podpowiada mi za bardzo. Zainteresowany - bombki ze 2 szt, zbiornik 1szt pzdr Jakub Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.