Jump to content

W/S Scania R620 na jakiegoś cywila


Rabbit666
 Share

Recommended Posts

Cześć,  od dawna w szafie zalega mi model Scanii R620. Kupiona jak byłem jeszcze bardzo młody i z małym doświadczeniem (co widać po malowaniu), wtedy pokonała mnie stopniem trudności. Dzisiaj sklejam prawie same auta. Szkoda mi, żeby leżała kolejny długi okres w szafie skoro nieszczególnie ciągnie mnie do ciężarówek. Stąd też pomysł na wymianę na jakieś auto cywilne (najchętniej coś spoza fabryki Revella), ewentualnie samolot pasażerskie 1/144. Jeśli by chciał kupić, to z ceną też możemy się dogadać.

 

Wypraski i części złożone może nie prezentują się szczególnie dobrze,  ale nie są pouszkadzane. Białe wypraski są psiknięte albo podkładem, albo białym sprajem (nie pamiętam dokładnie po upływie chyba ponad 10 lat  :) ), kilka części pomalowanych z pędzla  Pactrami, na szybie przedniej pomalowanaly pasek emalią przezroczystą revella, rama psikana sprayami  i klejona  CA. Szyba przednia ma lekkie rysy do spolerowania. 

Model jest w 99% kompletny, jedyne czego może mu brakować to wycieraczki. Kawałek jednej jest w pudełku, nie przypatrywałem się czy druga jest w wypraskach w całości. Całość farby do zmycia,  ale używałem łagodnej chemii. Kalki są, chromy są. Kompletne, niepopękane oszklenie. Instrukcję muszę mieć w innym mieście, także niestety nie dodam do zestawu (jednak się znalazła w w pudełku). Także bez problemu można całość złożyć i nie szukać części na rynku.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany wymianą lub kupnem to możemy spróbować się dogadać na priv :) 

Pozdrawiam

20200428_171602.jpg

20200428_171743.jpg

Edited by Rabbit666
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.