Skocz do zawartości

F/A-18 D Hornet Tamiya 1/72 RELACJA Z BUDOWY


carolus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Jakiś czas temu zaproponowano mi kupno starego modelu Tamiyi F/A-18 Hornet ( pudekogh4.th.jpg ). Postanowiłem nie przepuścić takiej okazji. Nie jestem jakimś wybitnym modelarzem, dopiero co rozpoczynam. Skleiłem już Dassault Rafale, Messerschmitta 190, Apache'a, Ka-52. Na warsztacie mam Fw-190 (czeka na malowanie [a tak mi się nie chcę ) Su-27 (pomalowany i czeka na koła i kalki) No i wyżej wymieniona osiemnastka. Poniżej i w innych postach będę umieszczał relacje z budowy:

Ramka A

ramkaaqu6.th.jpg

Ramka B

ramkabim5.th.jpg

Ramka C

ramkacmn2.th.jpg

Kalkomanie

kalkomaniehs2.th.jpg

Robiłem też zdjęcia z budowy kokpitu, ale się gdzieś zgubiły. Muszą wam wystarczyć te zdjęcia:

pict0025do1.th.jpg

pict0026df6.th.jpg

pict0027sh9.th.jpg

pict0028vr8.th.jpg

pict0030sw5.th.jpg

A tym maluję:

pict0031rs4.th.jpg

pict0032hc1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdjęcia sa w strasznie niskiej jakości i ciężko cos powiedzieć. Jednak czekam z niecierpliwością na kontynuacje bo temat jst mi bliski !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 opcje do rozwiązania problemu zdjęć: albo pożyczę od kolegi lepszy aparat, albo kupie halogeny, aby było lepsze światło. I dlaczego temat jest ci bliski??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przy lepszym świetle wychodziły lepsze ? Może faktycznie to wina oświetlenia. Temat jest mi szczególnie bliski ponieważ sam kleje jak na razie tylko samoloty wojskowe po II wojnie więc Hornecik jak najbardziej mi lezy. Poza tym ja mam zrobionego Horneta z Italerki, do zrobienia czeka Academy a poluje na Super Horneta więc chętnie popatrze na twoje zmagania i trzymam kciuki !!!!!

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W tym tygodniu nie mam czasu na sklejanie po dwa sprawdziany na dzień ale udało mi się skleić dysze oraz pomalowałem koła i golenie podwozia w weekend będę kontynuował prace. Mam też nowe zdjęcia:

pict0062jh6.th.jpg

pict0063yw1.th.jpg

pict0066af6.th.jpg

pict0068jx8.th.jpg

pict0069hx4.th.jpg

pict0071ez5.th.jpg

pict0072vj0.th.jpg

pict0074gk1.th.jpg

Aha zapomniałem dodać że zachęcam do komentowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Dzięki uprzejmości kolegi udało mi się zrobić zdjęcia lepszej jakości:

dscf5506zp0.th.jpg

dscf5508jq7.th.jpg

dscf5514jc2.th.jpg

dscf5516pd3.th.jpg

dscf5517fk4.th.jpg

Mam też zdjęcia su-27(malowanie test pilots):

dscf5500ho4.th.jpg

dscf5501pz5.th.jpg

dscf5502iw4.th.jpg

dscf5503zg9.th.jpg

dscf5504nc4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.