Skocz do zawartości

[K] Shermana z Koreii w 1:35


piotrkur

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupię w rozsądnej cenie (poniżej 200 pln) któregoś z poniższych Shermanów:

1.M4A3 76W HVSS Sherman Korean war Rye Field model ,nr RM-5049

2.U.S.Medium Tank M4A3E8 Sherman "Easy Eight" Korean War ,Asuka nr 35-041
 

Edytowane przez piotrkur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • piotrkur changed the title to [K] Shermana z Koreii w 1:35

poczekaj.. chcesz mi powiedzieć że kupisz ten model dopiero jak będzie kosztował poniżej 200pln. cena sklepowa tego modelu to 220zł i około tyle kosztuje w tym polskim sklepie.. 

 

Panie Piotrze. niech mi pan wytłumaczy dlaczego cena producenta jest nierozsądna. przecież przy brakach towaru trzeba płacić więcej. weźmy na przykład obecne ceny kart graficznych.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bsnt3k ja wiem że nabijasz sobie posty , ale na tym polega dział "Giełda".. I tak dobrze rozumujesz-chcę kupić któryś z tych modeli za mniej niż 200 pln - taką mam chęć..jeśli zdarzy się ,że ktoś będzie miał chęć sprzedać mi go w takiej cenie to mi to tu zaproponuje.Za podaną przez Ciebie cenę mogę jak sam zauważyłeś kupić go w sklepie.

No i wysokość cen kart graficznych mnie absolutnie nie interesuje,bo to  nie forum informatyczno-komputerowe a modelarskie.Jeśli masz któryś z modeli w cenie poniżej 200 pln na sprzedaż ,to zapraszam na priv, jeśli jednak nie to proszę o nie zaśmiecanie wątku.Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, mamy inne podejście do kupowania modeli. dla mnie samą okazją jest to że model jest dostępny. a cena to różnie, czasem drożej czasem taniej. nigdy za to jak dziad :)

 

pozdrawiam mój licznik postów. kiedyś dobijemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, bulik58 napisał:

Pewnie kolega bsnt3k wchodzi do sklepu i.....

313012925_zzz(24).jpg.c8a2a3dc7042f8ff2f3c836f2f28e96b.jpg

panie 58 jak ja wchodzę do sklepu to wiem czego szukam i jaka jest tego aktualna cena. suchar.

 

pozdrawiam Dżima Carreya. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bsnt3k napisał:

oj, mamy inne podejście do kupowania modeli. dla mnie samą okazją jest to że model jest dostępny. a cena to różnie, czasem drożej czasem taniej. nigdy za to jak dziad :)

 

pozdrawiam mój licznik postów. kiedyś dobijemy.

 

18 minut temu, bsnt3k napisał:

oj, popisałbym sobie ale w złym kierunku to zmierza. na zdanie o świadomych zakupach wkleja pan panie 58 jakieś fikuśne małpki XD

Masz kolego rację-idzie to w złym kierunku jeśli zaczynasz obrażać ludzi..Prosiłem o nie spamowanie w moim poście.Nie pisz tu więcej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bsnt3k napisał:

Ok. Ten link do sklepu nadal jest aktualny gdybyś jednak chciał kupić ten model w cenie retailu. Pozdrawiam xD

Ja mam wrażenie, że zarejestrowałeś się tu tylko po to, żeby pohandlować.

Ale masz pecha, bo Admin prowadzi swój sklep i wielkiej kariery ci nie wróżę. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że założyłem konto tylko po to żeby kupować i sprzedawać modele. Napisałem nawet o tym adminowi. Może dlatego mam normalne podejście do zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z dodatkami. Niezły wynik wyszukiwania. Obawiam się że cena z wysyłką może nie zadowolić autora tego tematu. To prawdziwy koneser modeli poniżej ceny sklepowej .

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, bsnt3k napisał:

To prawdziwy koneser modeli poniżej ceny sklepowej .

Nie-jestem biznesmenem ,który zajmuje się obrotem towarami wszelakimi-tak jak ty kolego bsnt3k,prosiłem też żebyś tu nie zaśmiecał wątku swoimi pseudo-przemyśleniami więc odpuść sobie wszelkie komentarze jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia a tylko chcesz ponabijać sobie posty, co jest mocno żenujące..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piotrkur napisał:

Zakupiłem.Temat do zamknięcia .

możesz powiedzieć gdzie udało ci się go dostać poniżej ceny sklepowej? też go szukam ale 200zł to trochę za drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.