Jump to content

_OldMan_

Members
 • Content Count

  192
 • Joined

 • Days Won

  2

_OldMan_ last won the day on June 24

_OldMan_ had the most liked content!

Community Reputation

46 Excellent

Recent Profile Visitors

272 profile views
 1. Gdybyś nie gardził wiedzą na nośniku papierowym to byś wiedział.
 2. Kupię sobie jutro. Ale i tak obstawiam to co ci podlinkowałem. Nabierasz odrobinę pigmentu tą częścią z zagłębieniem i aplikujesz na modelu.
 3. https://www.mojehobby.pl/products/Tamiya-Paint-Stirrer-2.html
 4. Raczej MG3 https://pl.wikipedia.org/wiki/Karabin_maszynowy_MG3 i Zastava M56 https://pl.wikipedia.org/wiki/Pistolet_maszynowy_Zastava_M56
 5. Ale kluczem do fajnego malowania są wymienne dysze.
 6. Niby do tego samego, ale u mnie raczej nie działało. Przynajmniej nie w jakimś odczuwalnym zakresie. Ja mam tego Azteka do tej pory. On był rebrandowany przez Model Mastera.
 7. Zaworem w butli gazowej można było regulować przepływ jak teraz w MAC.
 8. Odkręcało się żółty korek, przez co luzowało się grubą gumę i powietrze spierdzielało spod gumy a w układzie ciśnienie spadało.
 9. Kupiłem go 1990 roku. Napędzany był agregatem z lodówki, zbiornik wyrównawczy z małej butli turystycznej na gaz ok. 1 litr, a jako reduktor zbiornik na płyn hamulcowy z malucha z jakąś membraną z grubej gumy. I jaki byłem szczęśliwy.
 10. Ja do tej pory mam Azteka 1000s i czasami go używam razem z Pactrą lub Model Masterem.
 11. Hej, mistrzowie aerografów. A spróbujcie takim sprzętem pomalować. https://www.fine-art.com.pl/aerograf-jednofunkcyjny-hs-38.html Wtedy się okaże co naprawdę potraficie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.