Skocz do zawartości

Jedi Starfighter, 1/58, Revell


MVS_Works

Rekomendowane odpowiedzi

W dzisiejszej galerii postanowiłem pokazać coś z trochę innego działu niż lotnictwo czy broń "pącerna". Jedi starfighter z revella w skali 1/58 to model który dostałem na urodziny gdzieś koło roku 2018 i w tym samym roku został zrobiony. Budowa tego modelu nie przyspożyła mi problemów jeśli chodzi o sklejanie poszczególnych elementów ze sobą. Jedyny problem jaki miałem z tym to było szpachlowanie tych wielkątnych otworów znajdujących się we wnękach tych skrzydełek/stateczników (proszę o wybaczenie gdyż nie znam aż tak świata gwiezdnych wojen i nie wiem jak nazywają się te elementy). Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że do szpachlowania użyłem producenkiej szpalówki a ta niestety podczas szlifowania potrafiła się ukruszyć przez co musiałem znów ją kłaść i tak kilka razy. Ostatecznie udało mi się coś tam zrobić i potem proces malowania odbył się bez większych przeszkód. Za brudzenie tego myśliwca odpowiadają suche pastele które rozcierałem za pomocą twardego pędzla. Podstawkę zrobiłem z drutu przyklejonego do podstawy wziętej z jakiegoś modelu od starego KP. Kalkomania naklejała się w miarę ok za wyjątkiem tej na czubku kopuły tego droida. Ta konkretna z jakiegoś powodu nie chciała współpracować mimo iż potraktowałem ją wielokrotnie płynem zmiękczającym zarówno tym revella jak i wamodu. Generalnie nie było aż tak źle chodź na resztę modeli z tego uniwersum raczej się nie połaszczę bo fanem gwiezdnych wojen nie jestem. Ja tym czasem żegnam się z wami i zapraszam do kolejnej galerii.

SAM_3272.JPG

SAM_3273.JPG

SAM_3274.JPG

SAM_3275.JPG

SAM_3276.JPG

SAM_3277.JPG

SAM_3278.JPG

SAM_3279.JPG

SAM_3280.JPG

SAM_3281.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.