Skocz do zawartości

[S] Gąsienice T-55, T-62, T-72, Trumpeter i kalki Verlinden do Shermanów 1:35


Szakalaka813

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jak w tytule sprzedam gąski z Trampka pasujecie to ww. Teciakow oraz suche(?) kalkomanie. 

Gąski nówka sztuka, jednak w 1 ramce brakuje 2/3 ogniw, ale dalej zostaje duży naddatek. 

Kalki nówka. 

 

Cena gąskek 40 zł plus przesyłka, 

Cena kalkomanie 50 zł plus przesyłka. 

 

Pozdro! 

IMG_20230719_164716.jpg

IMG_20230719_164722.jpg

IMG_20230728_114700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany zestawem  od panzerarta. Przeglądając zdjęcia to pewnie zestaw pasuje do ISU-122 S?  Zastanawia mnie  jeden przedmiot na tym zestawie. Ten między elementami jarzma. Co to jest? To do regulacji lufy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pawełg napisał:

Jestem zainteresowany zestawem  od panzerarta. Przeglądając zdjęcia to pewnie zestaw pasuje do ISU-122 S?  Zastanawia mnie  jeden przedmiot na tym zestawie. Ten między elementami jarzma. Co to jest? To do regulacji lufy? 

Chyba jest to ta wersja S, ja akurat nie siedzę w ruskim sprzęcie. Ten element pomiędzy elementami jarzma to mocowanie, do którego wchodzi lufa, pozwalające przemieszczać ja horyzontalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szakalaka813 napisał:

Chyba jest to ta wersja S, ja akurat nie siedzę w ruskim sprzęcie. Ten element pomiędzy elementami jarzma to mocowanie, do którego wchodzi lufa, pozwalające przemieszczać ja horyzontalnie. 

Tak jak myślałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany kupnem zestawu od  panzerart, jarzmo działa z działałem do isu-122.  zastanawiam sie nad gąsienicami  do T-34 od Trumptera. Tylko muszę ustalic czy pasują do  zestawu Revella. Reszta na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.