Skocz do zawartości

diorama francja 44 21 pdyw i 503 sPA


war_men

Rekomendowane odpowiedzi

zaczynam budowę dioramy z Francji 1944 roku motyw przewodni nowa dostawa tygrysów dwójek do 503 i pojazdy naprawcze niemieckie

jak narazie mam w budowie :

tygrys 2 henszel 90% na gąsienicach transportowych

platforma 6 osiowa 90%

br 52 30%

251/6 c 80%

kuchnia polowa 100%

trochę figurek

bergepanter 0%

sdkfz 8 30% złożony ale nie pomalowany

jak mierzyłem to około 90 na 85 cm bez br52

szukam ciekawych zdjęć może ktoś coś podrzuci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budynek stacji będzie przerobiony a budynek warsztatu dopiero wczoraj dostałem złożyłem żeby był ogólny pogląd na wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na pomysły i opinie

trochę za mało chyba zrobiłeś na razie.. :]

a co do pomysłów.. skoro ci ich brakuje to może zrezygnuj z tego i weź się za jakiś mniejszy projekt :] bo tak na siłę to się kiepsko modeluje.. :]

 

sugerował bym jedynie zmianę ustawienia budynków.. o ile ma to być jakaś stacja przeładunkowa czy inny węzeł komunikacyjny, to powinno być trochę więcej miejsca między zabudowaniami a torowiskiem..

rozumiem, że przedstawiasz tylko niewielki wycinek składu.. ale chyba zbyt dużo rzeczy chcesz na nim upchnąć tak, żeby to miało ręce i nogi..

może podziel to na 2-3 mniejsze dioramy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjaśniając taki wygląd dioramy wymuszony jest przez wymiary półek w witrynie. prawdopodobnie zrezygnuje z 8 tonówki poczeka na swoje miejsce

prosiłbym o jakieś zdjęcia stacji kolejowych żebym coś mógł z tego wyciągnąć

wymiar półki 72*30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Google

2. Używamy kropek, przecinków, wielkich liter bo to nie czat a wypowiedź robi się nieczytelna co zniechęca do komentarzy.

PS Ale ja się ostatnio menda zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Używamy kropek, przecinków, wielkich liter, bo to nie czat a wypowiedź robi się nieczytelna co zniechęca do komentarzy.

 

2. Używamy kropek, przecinków, wielkich liter, bo to nie czat, a wypowiedź robi się nieczytelna, co zniechęca do komentarzy.

 

Poza tym Twoja wypowiedź jest nielogiczna, bo można wywnioskować, że używanie znaków przestankowych powoduje nieczytelność wypowiedzi.

I kto tu jest menda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wypowiedzi do usunięcia. Jednak przed "a" nie powinno być przecinka. Niekiedy dopiero kolejne użycie "a" "i" i tym podobnych wymaga użycia przecinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przegrałem

Jesteś pewien gulus? Według tego linka stosujemy (podpunkt b):

http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629773

oraz tutaj

http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629784

Jakby nie patrzeć, to tutaj "a" jest użyte jako spójnik przeciwstawny...

Ale mogę się mylić. Jestem typowym wzrokowcem i im więcej widzę "byków", tym dłużej potem zastanawiam się nad poprawną pisownią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.