Skocz do zawartości

TOYOTA SUPRA


BEDU

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka otwieram temat z TOYOTA SUPRA firma TAMIYA skala 1/24

S13 można powiedzieć ze skończony więc wziąłem się za supra a mercedesa będę powolutku robił

 

te akcesoria co są na fotkach to mogę wykorzystać: naklejki , spoilery , felgi , sportowe kierownice , rury wydechowe , części fototrawione , tablice rejestracyjne , hamulce brembo i zapomniałem zrobić zdjęcie carbonowi i fotelom kubełkowym ale nadrobię to jak będę robił przymiarkę felgi i dam fotki jak możecie to podpowiedzcie co najlepiej będzie pasować do toyoty

 

fotki:

wlgwr7kb4d6tb6eor3e4_thumb.jpg

k4urcl9stzltmff8f2g0_thumb.jpg

yfd67gkcsv9g6wi308k_thumb.jpg

cc9ppu09wvi5h4dbsoyt_thumb.jpg

gtd3jcn2kmhugbm0ofnp_thumb.jpg

vna02h6won8w6bd483_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Volk Te37 i oryginalne skrzydło. Sam przymierzam się do swojej supry ale jakieś wide body przydałoby się zrobić...

a propo zdjęć - zamieszczaj je na jakimś innym serwerze, męczące jest otwieranie każdego zdjęcia osobno...możesz wrzucać np. na photobucket.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na desce jest chociaż podkład.. ? Bo coś go nie widać, ogólnie znów sie spieszysz i popełniasz błędy, jak np nie oszlifowane sprężyny o amorki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepiej pasują fele nr. 2 i spoiler nr. 2.

Ogólnie zapowiada się nieźle, ale tak jak powiedział fliper_nx - nie śpiesz się. Widać nieoszlifowane miejsca na amorkach i silniku

Rób wolniej a dokładniej

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele nr.2 i spojler seryjny

Popraw jeszcze silnik ... Bo powyjeżdżałeś gdzie nie gdzie oraz nie usunąłeś śladu po łączeniu form

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o silnik to był już pomalowany i sklejony więc dopiero się za niego zabiorę i tylko chciałem go pokazać

ok kokosik750 będę dawał większe fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem sobie projekt mojej supry w grze nfs undercover

mniej więcej będzie tak wyglądać możliwe ze będzie mieć troszkę inny odcień zieleni , czarne lusterka , czarną dokładek do zderzaka i kilka naklejek

 

FOTKI:

wgj7nufw6qsokorikl0q.jpg

c4n67koh6n75xz8j7rd.jpg

1p2gfb3dj3ygrv976kbo.jpg

ytqs9zoze3mn8wtnfgou.jpg

op9cik0mjkh58f1evey.jpg

jq1qzucz5yzrav8fq2lk.jpg

 

i jak sie wam podoba ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

udało mi sie go kupić na innym forum bo taki jeden koleś sprzedawał dałem za niego 50zł tylko wszystkie części miał powyciągane z ramek na szczęście wszystko jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to są te górne kropki ? Zdjęcie czy może niedoszlifowany element a może defekt lakieru? Ogólnie pstrokato ale ładnie, tylko tył samochodu coś się świeci, zbyt duża ilość srebrnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny UP tym razem większy

supra pomalowana był już tydzień temu ale nie pokazałem dzisiaj nakleiłem kalkomanie jeszcze tylko bezbarwny na felgi tez nakleiłem kalkomanie i tez wystarczy dać bezbarwny tak samo deska rozdzielcza zegary naklejone więc jeszcze tylko bezbarwny :P

 

bn3w9aqzxnncp36pe3tt_thumb.jpg

n7frmknjumttfp7qu79_thumb.jpg

7m9utci1m7skl73pa5_thumb.jpg

y0nd8qar4miv5k9iq12a_thumb.jpg

p0zgo4bg8pv0qdogsl_thumb.jpg

dnmdmo0t0khmfqos7yq_thumb.jpg

lb86u540t0xyv0mdqkdl_thumb.jpg

 

sorka za fotki światło było kijowe i nawet kolor supry jest trochę inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorek fajny ale cos mi w nim niepasuje nie wiem co;)

ciekawe jak sie bedzie prezentowac na tych felach jestem bardzo cekaw.

aa i albo mi sie wydaje albo nie poglebiles lini podzialu albo za malo albo poprostu tutaj tak wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.