Skocz do zawartości

Pojazd o mocy jednego KM


wolvi

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj z zamówienia przyszedł mi zestaw Dragona nr 6216

 

http://www.dragonmodelsltd.com/html/6216poster.htm

 

Zestaw zostanie podzielony, między dwie różne dio i figurka B, zostanie przeniesiona w 1944 rok na ziemie polskie. Uzbrojenie stg 44 i pełny ekwipunek.

 

Zestaw jest bajeczny, skrobankę, tylko musiałem wykonać klaczy (nie ma możliwości doklejenia tego i owego ), bo miała trochę nadmiaru plastiku. z zestawem dostałem pakiet ekwipunku Niemców z okresu całej wojny i teraz nie muszę się o nic martwić.

 

Co do pudełka, to znalazłem w nim dwie płytki fototrawionego ustrojstwa, jeden z duperelami od koni, hełmów i broni (są nawet ostrogi :P ), a drugi z oznaczeniami i pagonami.

 

P.S> Czy ktoś się zna na koniach i kiedykolwiek widział uzdę może starego typu (z lat 40)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już koń pomalowany i czeka na kąpiele w kredach (efekt sierści), a kroczek po kroczku to postaram się przy drugiej klaczy.

 

Malowanie pędzlem konia to katorżnicza praca jak formowanie podków, jak by co to maluje akrylami i na razie to skończoną mam tylko głowę, reszta czeka na wash i poprawę brązu.

 

Jakiego koloru jest język konia ? szary czy różowy, bo na fotach nigdy nie pokazuje

 

P.S> olejnymi byłoby chyba łatwiej malować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koń pomalowany, pozostało tylko pomalowanie pledu i następnie wyczyszczenie konika z brudu i posmarowanie kredami

 

a3ac89fb8212e21dmed.jpg

d3272d0ee78d737cmed.jpg

43919396693e1df7med.jpg

e588358ee7828b2emed.jpg

53fa05094878757amed.jpg

kładłem dość gęstą farbę (prosto z tubki) i mam lekki efekt sierści

07f82ad9ea43c971med.jpg

6c50149fca10cdaamed.jpg

6fc54a3869279019med.jpg

 

P.S.> żółtą farbę zetrę jak by ktoś uznał to za karygodne przewinienie i zastanawiam się czy nie zrobić mu z fototrawionki rzęs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konik zacny. a moze pokusil bys sie na spoconego konika bedzie bardziej realistycznie, niestety nie mam pomyslu jak by to zrobic, ale poszukam zdjec bys wiedzial o co chodzi.

 

p.s. jak widze ma to byc konik masci gniadej, wiec trza mu troszke przyczernic nogi, chyba ze sa bo na zdjeciu nie widze. jak by co tu mozesz poczytac o masci http://www.duzykon.horsesport.pl/masci_konskie/masci_koni.htm

 

aha tak np. kawaleria ss http://www.axishistory.com/index.php?id=4807

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.