Skocz do zawartości

Panther G 1:16 Heng Long z dodatkami


Rabotnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tutaj na forum nowy więc chciałem się przywitać

Przedstawiam moje wypociny w temacie Pojazdów wojskowych, jest to model Pzkpfw V Panther G.

Produkcja- Heng Long , przebudowany troszkę(jarzmo armaty) z dodatkami Aber-a.

Czołg miał pierwotnie przedstawiać pojazd z dywizji Großdeutschland, ale nie udało mi się nigdzie zakupić osłony wentylatora (tej płaskiej) na płytę silnika więc pozostała tylko dowolna twórczość, no i oczywiście jako poligon do zdobycia doświadczenia w malowaniu i postarzaniu modeli.

Model nie jest jeszcze skończony, brakuje narzędzi oraz jako że to aktualnie dowolna twórczość dobudowuję do niego noktowizory IR , więc na bieżąco będę dodawał fotki.

Ogólnie chcę budować dioramy w 1:35 z Panterami w roli głównej co z tego wyjdzie -zobaczymy

Pozdrawiam

 

12cb909c19c89214m.jpg

371fb76b55aec4dbm.jpg

3f2727fa4cd80662m.jpg

 

Fotka noktowizorów IR FG 1250

d376f834bb729d9cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum i gratuluje panterki, chociaż moim zdaniem wygłąda jakby jej kamo składało się głównie z rdzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model nie jest jeszcze skończony, brakuje narzędzi oraz jako że to aktualnie dowolna twórczość dobudowuję do niego noktowizory IR , więc na bieżąco będę dodawał fotki.

 

To dlaczego jest już w galerii a nie w dziale "Warsztat"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum i gratuluje panterki, chociaż moim zdaniem wygłąda jakby jej kamo składało się głównie z rdzy

 

Kamo jest dwukolorowe bez zielonego stąd taki dziwny wygląd, miał to być czołg po intensywnej eksploatacji dopiero co umyty ze świeżymi wykwitami rdzy , brak mu jeszcze lakieru matowego ale to po skończeniu.

 

Model jest w galerii ponieważ zostało mu niewiele do skończenia a do warsztatu się nie nadaje ponieważ nie mam fotek z wcześniejszego etapu przebudowy(nie przewidywałem zamieszczania relacji z przebudowy).

 

Następny model będzie jak trzeba w dziale ,,Warsztat,,

Pozdrawiam

 

ps. model jest jeżdżący RC więc zamieściłem go jako ciekawostkę, moje główne zainteresowania to modele Panther w skali 1:35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimmerit zrobiłem sam z masy Green Stuf , nie wyszło to za dobrze ponieważ ta masa nie daje się rozprowadzić tak jak się tego chce(wyszło za grubo) i klei się przede wszystkim do rąk

Pantera Heng Long to gotowa zabawka RC (uproszczona kopia pantery z Tamiya).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.