Skocz do zawartości

Flak 43 Trumpeter 1:35


TReS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po długiej przerwie, armata skonczona przy okazji że żona się "ulotniła" na tydzień urlopu, mimo wielu obowiązków na liście zostawionej, nadganiam "stracony czas" na modelarstwo.

 

Krótko i zwięźle, model sklejony w 5 dni, bez problemów samo składalność na wysokim poziome, poza jedną przeróbką w której trumpek popełnił błąd. Opisane w warsztacie.

 

Model pomalowany czarnym matem samochodowym, TS-3 Tamiya spray, bezbarwny mat.

Wash zrobiony z gotowego specyfiku MIG Dark Brown, przypudrowany Wethering Master Set C oraz D.

 

Z racji że dużego doświadczenia nie mam w kwestii brudzenia mój 3 model dopiero, skromnie przypudrowany pudrem Sand oraz Yellow z w/w serii Tamki pudrów które swoją drogą są bardzo proste i fajnie w użyciu. dla początkujących w sam raz, a dla mnie na zawsze zostaną w warsztacie.

 

Wash troske za mocny wyszedł, ale mnie osobiście się podoba tak mocne "wyostrzenie" detalu.

 

 

Zapraszam do oceny.

 

P.S

 

Nie bijcie za mocno 5 model.

 

 

773fb3bcbac08b63med.jpg

 

 

po malowaniu

 

d299360c0395a92bmed.jpg

 

i juz po brudzeniu dla porównania

 

d1e8b71480c63a90med.jpg

 

3d55b7fe2e2b95a5med.jpg

 

547b8a09ced6e21amed.jpg

 

d09b9f890e64d5bcmed.jpg

 

8b358d04c4874819med.jpg

 

 

Co do zdjęć robione z ręki, z lampą ustawioną na drugą kurtynę, więc jakość nie powala, lekko poprawione w standartowym programie Windows 7 dostępnym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę małe zdjęcia, za wiele na nich nie widać. Flak poskładany i pomalowany ładnie lecz trochę za czysty jak dla mnie. Mogłeś pokusić się o dodanie rozjaśnień koloru bazowego no i trochę więcej śladów eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia wrzucam za fotobuketa, a tam znajduje tylko linki do zdjec 500px, chyba że tępy jestem i nie widzie innej linki która potrafi ładować zdjęcia np. 800px.

 

Popracuje nad śladami, update jutro zrobie

 

Pamiętaj że ja nie używam aerografu, bo go poprostu nie mam, wiec rozjasnień troche się obawiam robić ich miękkim pędzlem by nie spaprać efektu, już kiedyś taki bład popełniłem, i musiałem się kryć za warstwą błota i kurzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.