Jump to content

gorlock

Members
 • Content Count

  872
 • Joined

 • Days Won

  1

gorlock last won the day on April 10

gorlock had the most liked content!

Community Reputation

20 Excellent

1 Follower

Personal Information

 • Location
  Sieradz
 • Interests
  Broń pancerna 1:35

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety procz slabej Zvezdy alternatywy nie mamy.
 2. To jest właśnie model z zestawu 6449. Jego złożenie to niezłe wyzwanie, mało co pasuje. Jak zacznę malowanie, wrzucę fotki rzecz jasna.
 3. To raczej do twórcy tego modelu na winetce powinno być skierowane Co do "wadliwego" opisu to z lenistwa napisałem skrótowo. Każdy fan T-34 wie o co chodzi
 4. Ciekawa propozycja, pomyślę.
 5. Witam! Model Dragona (chyba najgorszy jaki składałem). Blaszki Part/Voyager, lufa Aber, gąsienice żywiczne Mastercluba, własna tworczość i poprawki.
 6. Dziękuję za komentarze. Co do planów to mam chyba w zamiarze dłuższą przerwę od modelowania - "zmęczenie materiału......."
 7. Witam! Model Tamiya z elementami Dragona (koła napędowe, napinające) + własne przeróbki, scratch, dodane spawy. Blaszki/lufy Aber/RB, gąsienice Friul. Malowany farbami Tamiya, białe łaty na lakier do włosów, brudzenie AK/AMig/Tamiya.
 8. Dzieki za te wszystkie szczegolowe informacje i foty. Przed malowaniem naprawie co w mojej mocy.
 9. Elegancki, podoba sie. Rurę wydechową możnaby nieco rozwiercić.
 10. Faktycznie nie dopatrzyłem sposobu mocowania podpory i przebiegu kabla zasilającego. Myślę, że da się poprawić. Wzorowałem się na poniższym:
 11. Kleje hurtowo by zrobic miejsce na nowe pudelka
 12. Najpierw zalozylem mu transportowe i zrobilem fotki. Potem stwierdzilem, ze JT na szerokich wyglada lepiej i na takowe zmienilem jednoczesnie wymieniajac kola napedowe na Friula, ktore i tak pewnie zamienie ponownie na zestawowe
 13. Raczej nie. O wnetrzu nic nie piszą... " This latest MENG TS-043 U.S. Medium Tank M4A3 (76) W model is 206mm long and 90mm tall. This kit has a total of 1,190 parts. The key suspension structure is the same as on the same vehicle. This movable suspension is realistic and reliable. This kit features fairly complete equipment cast numbers and realistic surface details. This kit includes high-strength workable tracks with “duckbill” end connectors. Fine PE parts and metal cables are included. A gift metal barrel is included in the first batch of products."
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.