Skocz do zawartości

UNIMOG RW1 Revell 1:24 /STARMANIA/


starmania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich do konkursu chciałem zaprezentować Unimoga Wykonanie jego zajeło 3 miesiące. Zapraszam do oglądania i komantowania zdjęć

 

456a4e93720a956am.jpg

 

 

601c10a0b65a543em.jpg

 

016ea61ea81d1b61m.jpg

 

 

6dc5d5e8b0982136m.jpg

 

 

7a2253f22e425c71m.jpg

 

 

695fb484f452bf09m.jpg

 

 

24d4df02947e1117m.jpg

 

 

b84ac7b4b79a5288m.jpg

 

 

4509b2ed7a114665m.jpg

 

 

3d89c4c4de1cd33bm.jpg

 

 

66e245a536853d7dm.jpg

 

 

66e245a536853d7dm.jpg

 

 

ec02dd633f5742e8m.jpg

 

 

17c340fde0e5f010m.jpg

 

 

8456f0428ebe1ffam.jpg

 

c95ab82ff321c05bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemny dla oka szkrab Widać Merc ładnie pomalowany i wykonany . Fajnie prezentują się otwierane drzwi i ogółem wnętrze wozu .

Jedynie do czego mogę się przyczepić to do wykonanych przez Ciebie odblasków ,są jednak jak dla mnie deczko za duże ,ale podobają mi się -takie swojskie

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby nie zanudzać... pozwoliłem sobie treść mojego ostatniego posta przenieść do galerii:

 

hmmm z daleka tzn na takich ogólnych fotach wygląda fajnie, za samo to, że strażacki u mnie wielki plus, bo sam uwielbiam "czerwone" autka, ale...

 

Trzon bosaka zrobił bym raczej na ciemny brąz, wiosła jakiś jasny "drzewniany", co do szczebli drabinki, nie czepiam się, bo na jednym z naszych wozów też co prawda 14D ale też miała miejscami pokrycia czymś a'la anty poślizg, guma??? w każdym razie diabli nadali i też było czerwone... niestety... do poprawy lampy najaśnic, nie mogą być czarne, nie udało ci się niestety przy malowaniu żaluzji skrytek i "miesza" ci się to srebro to czerwień, nawet jeśli jedziesz pędzlem (ja swojego RW-1 też trzasnąłem pędzlem) staraj się lepiej kombinować z maskowaniem, taśma, maskol?? no buda jest niby przekoszona, ale u mnie pamiętam też cos takiego wystąpiło, wystarczyła drobna korekta. coś mi nie leży też ta drabinka z tyłu, ale... generalnie milutki modelik no i najmilszy temacik, więc duuuże dla Ciebie!!!

 

p/s w resztę nie wnikam bo fotki niekiedy są mało wyraźne, nie ostre, popróbuj z jakimś drobnym makro oczywiście w miarę swoich możliwości, lepsze oświetlenie...... itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.