Skocz do zawartości

Audi A4 DTM Timo Scheider


Micky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, o to obiecana galeria Model jest zrobiony na auto już po ciężkim wyścigu. Trochę błedów jest, ale nie chce się już bardziej demotywować i nie będę o nich wspominał (sami sobie dopowiecie). Myślę, że gdybym miał na niego dużo czasu, a nie miesiąc (jeszcze mam remont w domu) zrobiłbym go o wiele lepiej, bo te wypraski były bardzo słabe... No ale myślę, że się spodoba, bo na warsztacie leciały miłe komentarze Nie bijcie mnie, ale na fotkach nie ma lusterek i wycieraczki oraz kasta z tyłu jest nie doklejona, bo zdjęcia robiłem przed imprezą (był to prezent na 18-tke) i olśniło mnie, że ich nie ma dopiero po fakcie Do modelu dorobiłem podstawkę - kawałek toru wyścigowego i linia startowa. Zapraszam do oglądania i pozdrawiam !

 

1-7.jpg

2-6.jpg

3-6.jpg

4-6.jpg

5-6.jpg

6-5.jpg

7-5.jpg

8-5.jpg

9-4.jpg

10-4.jpg

11-3.jpg

12-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że spieszyłeś się z tym modelem, fakt że musiałeś się wyrobić przed osiemnastką trochę Cię usprawiedliwia :wink4:

Przede wszystkim modelowi brak błysku, wiem że "lustra" na tych wozach nie było, ale chociaż jedna warstwa nadała by mu lepszy wygląd, no i pozbył byś się błyszczenia kalek które w paru miejscach widać.

Druga sprawa to lampy, element który nadaje zwykłemu wodzidłu jakim jest Audi niepowtarzalnego charakteru u Ciebie wszystko jest czarne w pierwszej chwili pomyślałem że lamp w ogóle nie ma

Tylne lampy również, mogłeś pomalować klosze chromem, efekt byłby chyba lepszy, teraz są bardzo jednolite.

Z wlotem sprawdziłem, rzeczywiście taki jest ;)

Z mojej strony to tyle, inni pewnie też coś dodadzą, pozostaje czekać na Ferrarkę, myślę że tam będzie lepiej.

Aha no i duży plus za podstawkę znacznie poprawia odbiór modelu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. To wszystko to są małe nie dopatrzenia gdyż lampy mogłem pomalować od środka jakimś ciemnym kolorem, a środek reflektorów malowalem według instrukcji nawet nie patrząc jak jest w oryginale. Kaste chciałem psiknąć bezbarwnym półmatem, ale nigdzie nie mogłem go dostać, a kupowanie przez neta mogłoby przedłużyć proces sklejania co nie za bardzo mi pasowało i dałem sobie spokój Ja na niego patrzeć nie będę, a kumplowi się podoba więc git. Zapewniam Cię, że Ferrarka będzie lepsza wystarczy zobaczyć warsztat i można stwierdzić, że między tymi dwoma modelami jest ogromna przepaść jeżeli chodzi o jakość i wykonanie. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się nie zgodzić z kolegą Przemkiem gdyż pośpiech jest widoczny na pierwszy rzut oka. Matowy lakier, nie do końca dobrze leżące kalkomanie oraz detale takie jak lampy czy koła nadają mu nieco zabawkowy wygląd, a szkoda, bo maszyna jest naprawdę ciekawa.

 

In plus można Ci zaliczyć to, że w ogóle zabrałeś się za taki rzadko spotykany model. Mam nadzieję, że takich oryginalnych projektów będzie w Twojej karierze więcej.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w kolejnych pracach!

 

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już mówiłem lakier w tym wozie taki ma być (!) Wiadomo, że gdybym miał przynajmniej 2 mies., a nie 1 i nie remontowałbym model byłby o wiele lepiej wykończony, ale jestem z niego zadowolony, bo szczerze robiłem go przez 7 dni po 4h (po zsumowaniu). Myślę, że Ferrari spodoba się bardziej gdyż jemu poświęcam więcej czasu i zwracam uwagę na drobnostki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.