Skocz do zawartości

Shelby gt500 Super Snake [1/43 Academy]


Emilssi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i życzę wszystkim szczęśliwego i modelarsko-produktywnego nowego roku.

 

W zeszłym roku udało mi się ukończyć zaledwie 3 modele. Będąc na zakupach w lokalnym supermarkecie 1-go stycznia, przechodząc obok półki z modelami dostałem nagłej inspiracji, zlapalem model Mustanga i pojechałem prosto do pracowni. Plan był taki żeby zacząć ten modelarski rok lepiej niż popszedni. A co może być lepszego niż rozpocząć rok od ukończenia projektu prawda:) Ten niezwykle prosty modelki wydał mi się idealny do tego zadania. Model jest praktycznie z pudła. Dodalem tylko pierwsza lepsza karbonowa kalke w tej samej skali na dach żeby pszykryc babola który powstał podczas maskowania i dodalem szyby boczne. Niestety przednia szyba pękła podczas montażu:( Muszę wykombinowac jakaś fajna naklejke (w stylu Pioneer haha) żeby to zakryc. Przednie kierunkowskazy tez uległy zniszczeniu podczas montażu i beda wymienione przy najbliższej okazji. Rury wydechowe tez beda poprawione. Cel został jednak osiągnięty; może to nie jest dzieło sztuki, ale mój pierwszy model w tym roku został ukończony!!!

Generalnie przyjemnie mi się go budowało, szczególnie ze to mój pierwszy model w tej skali

 

SNC16729.jpg

SNC16731.jpg

SNC16734.jpg

SNC16740.jpg

SNC16742.jpg

SNC16755.jpg

SNC16797.jpg

SNC16784.jpg

 

A teraz pare fotek lepiej obrazujacych rozmiary tego modelu:

 

8877e17a.jpg

eddd8ceb.jpg

 

Pozdrawiam i życzę miłego modelowania w 2012 roku

Emil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maleństwo wygląda świetnie! Najbardziej podoba mi się lakier. Podrapałbym może trochę przy klapce wlewu paliwa, żeby bardziej ją zaznaczyć, ale z drugiej strony to 1:43, więc rozmiar może być upierdliwy. Gratuluję ukończenia modelu nr 1/2012 i trzymam kciuki za te w 1:24. Walą po oczach, nie ma co. Cicho liczę, że skończysz kiedyś to ferrari 250.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maleństwo wygląda świetnie! Najbardziej podoba mi się lakier. Podrapałbym może trochę przy klapce wlewu paliwa, żeby bardziej ją zaznaczyć, ale z drugiej strony to 1:43, więc rozmiar może być upierdliwy. Gratuluję ukończenia modelu nr 1/2012 i trzymam kciuki za te w 1:24. Walą po oczach, nie ma co. Cicho liczę, że skończysz kiedyś to ferrari 250.

 

pzdr.

 

Dzięki spoko spoko 250-Ka była w zawieszeniu bo czekałem na to aż mój kolega z FG Models wyprodukuje prawidłowe wnętrze, koła i blaszki do niej posiadam już ten limitowany zestaw (wyglada super Btw) i już niedługo wznowie prace nad California:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyszedł, mi co prawda brakuje tylko pasów jak to w shelby zawsze jest i coś z tyłu strasznie pusto jest a po za tym To model super

 

Dzięki skwarciu Pasy mialy być z zestawu ale już po polakierowaniu, kiedy miałem nakładać kalki okazało się ze ich jakość jest wyjątkowo słaba i tylko oszpecilyby model zgadzam się co do pustego tylu. Przydala by się jakaś fajna rejestracja. Może spróbuję wydrukować jakaś polską tablice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.