Skocz do zawartości

MAN F2000 1:24 ITALERI


andre33

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny model, podoba mi sie, ze zrobiles okablowanie, w "odkrytej" ramie zawsze dodaje to realizmu w jakims stopniu.

Aczkolwiek kilka rzeczy wymaga poprawy:

-uszczelka w przedniej szybie powinna byc pomalowana;

-kabel hamulcowy w osi przedniej biegnie do....ramy;

-gumowe odbojniki w przednim zawieszeniu powinny byc pomalowane na czarny mat;

-chlodnica w kolorze silnika?;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne

Co do pierwszych 3 myślników kolegi się zgodzę, natomiast jeśli chodzi o chłodnicę to chyba nie ma reguły która zabrania malowania jej w tym samym kolorze co silnik, ja zazwyczaj tak robię i w swoim Manie też mam czerwoną chłodnicę.

Ja jedynie powiem że do ciekawej kolorystycznie karoserii nie pasuje szara rama, mogłaby być czarna lub czerwona jak niektóre akcenty na karoserii i felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie i uwagi

 

Faktycznie całkowicie zapomniałem o odbojnikach i przewód hamulcowy trochę dziwnie rozwiązany uszczelka przedniej szyby jest tyle że za delikatna mój błąd nie pomalowałem całej wypukłości . Chłodnica jest malowana zgodnie z instrukcją korpus w kolorze silnika , a wymiennik na czarno . Czarna rama mi jakoś nie pasowała zbyt ciemna więc padło na szary , co do czerwieni to nie wiem czy nie byłoby jej wtedy zbyt dużo ... rzecz gustu .

 

Następnym razem postaram się o mniej błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,

mam takie, dosc niecodzienne przyznam, pytanie (ale jestem początkujący :P) odnosnie tych kabli do naczepy - wokol czego je owijałeś, że tak ładnie, drobno wyszły?

tam jest drucik w środku w nich?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,

mam takie, dosc niecodzienne przyznam, pytanie (ale jestem początkujący :P) odnosnie tych kabli do naczepy - wokol czego je owijałeś, że tak ładnie, drobno wyszły?

tam jest drucik w środku w nich?

pozdr.

 

Kable są zrobione z przewodów 0.5 mm takich jak do domowej instalacji alarmowej , nawinięte na ramkę z modelu , dostępne w każdym elektrycznym za grosze wystarczy 6 x 0.5 tam są podstawowe kolory .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model bardzo ciekawy, podoba mi się okablowanie ramy i kable łączące ciągnik z naczepą. Jedyne co mnie razi to kolor kół, nie pasuje mi. Ale tak to bardzo fajny model gratuluje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.