Skocz do zawartości

Subaru Legacy B4, Fujimi :24


MartiniOCP

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Taki szybki projekt - model pojechał ze mną na wakacje i w wolnych chwilach był powoli składany. Nie robiłem relacji warsztatowej bo jest to PZP, więc nic ciekawego bym nie wymyślił. Dość powiedzieć, że podkład był tamki, baza i bezbarwny to samochodówki, tu i ówdzie używałem farb z puchy (motip). Bardzo podoba mi się to legacy w czerwieni i ciemnymi dodatkami. Kierunki, tylne światła pociągnąłem smoki'em. Felgi są w gunmetalu i też polakierowane farbką smoke. A, musiałem dorobić grill bo część zestawową zgubiłem - jest tuningowany:D

 

18_zps290228a6.jpg

 

17_zps9ac6f721.jpg

 

15_zpsd2e2cd06.jpg

 

14_zps93fce802.jpg

 

13_zpsa84497d6.jpg

 

12_zpsd8d04529.jpg

 

10_zps6861a87e.jpg

 

11_zps196325ee.jpg

 

9_zps4104191c.jpg

 

8_zps9712a30f.jpg

 

7_zps8ff75952.jpg

 

5_zps87c9a94f.jpg

 

4_zpsee7a4863.jpg

 

3_zpsf952998f.jpg

 

2_zpsdbc9c975.jpg

 

1_zps33822092.jpg

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RapToWny, chyba pośpieszyłeś się z oceną. Linie podziału są, jak widać na zdjęcia. Z tym że lepiej zrobione, bo nie jebutnie czarne

 

A co do modelu, to taka sama nuda jak zawsze - czysto, schludnie i zazdrośnie (bo sam bym chciał mieć taki model na półeczce). A możesz pokazać podwozie? Co to za ciekawy czarny refleks na końcówce wydechu?

 

P.S. MartiniOCP, czy twoje legacy 1:1 nie było może zielone? czy już mi się kićka w głowie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dzięki za opinie

 

Jedyne czego mi brakuje to linie podziału

 

Nie lubię zapuszczać linii po bezbarwnym chyba, że delikatnie, żeby je zmatowić. Darłem skalpelem wszystko co się dało dosyć głęboko na etapie przygotowania kasty do podkładu, więc linie zostały poprawione. Plastik jest oryginalnie czarny, więc po podkładzie można przejechać ostrzem po liniach i po bazie zostają zaciemnione miejsca. Nie trzeba zapuszczać czerni w szczeliny.

 

P.S. MartiniOCP, czy twoje legacy 1:1 nie było może zielone? czy już mi się kićka w głowie?

 

Może i było zielone:) Walone, przemalowane, itd:D A tka poważnie, to nie, po numerze VIN gościu w serwisie podał kolor taki jaki jest teraz.

 

A możesz pokazać podwozie? Co to za ciekawy czarny refleks na końcówce wydechu?

 

Nie ma problemu, tylko muszę zwieźć model bo został na wakacjach:) Refleks...hmm, może chodzi o trochę grafitu, który nałożyłem na końcówkę.

 

opony mają odrobinkę za duży profil

 

Też mnie to bolało jak zakładałem. Pierwotnie auto miało mieć inne felgi i oponki (żywiczne), ale popłynęły (dosłownie) podczas upałów (45C):( i skończyło się na planowaniu.

 

Coś tak widzę że z robienia super samochodów przerzuciłeś się na japoński tuning

 

Trochę tak. Teraz jednak wracam do Kenia a potem kolejny amerykaniec:) A potem...japoniec:)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

A ja powiem tak, jakbyś jeszcze wrzucił jakieś ładne osiemnastki to bym sikał na jego widok jak gimnazjalistki! Jest moc, wyglada super, ładny lakier, grill jak najbardziej dodaje charakteru. Nie powiedziałbym, że to model z pudła bez przeróbek, może uda ci się dopaść jakieś ładne kółeczko i do niego dopasować? Warto spróbować wg mnie

Ode mnie 10/10

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

A ja powiem tak, jakbyś jeszcze wrzucił jakieś ładne osiemnastki to bym sikał na jego widok jak gimnazjalistki! Jest moc, wyglada super, ładny lakier, grill jak najbardziej dodaje charakteru. Nie powiedziałbym, że to model z pudła bez przeróbek, może uda ci się dopaść jakieś ładne kółeczko i do niego dopasować? Warto spróbować wg mnie

Ode mnie 10/10

 

Pozdrawiam!

 

 

A więc popieram kolegę , większe koło , i git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za opinie:)

 

Wrzucam zdjęcia podwozia i jeszcze kilka w sztucznym świetle - lepiej wyciągają połysk. Nad jeziorkiem używałem jakiegoś dziwadła do formatowania zdjęć i wydaje mi się, że straciły sporo na jakości. Podwozie to nic specjalnego - czarny mat, połysk, gumowy i metalizery.

 

106_6954kopia_zps9768f2c3.jpg

 

106_6950kopia_zpsb5a6357c.jpg

 

106_6947kopia_zps765ad328.jpg

 

106_6955kopia_zps7d9783e0.jpg

 

106_6956kopia_zpsf9e0fca1.jpg

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.