Jump to content

RapToWny

Members
 • Content Count

  624
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by RapToWny

 1. przecież on już do kupienia jest...
 2. Źle się wyraziłem. Nie chodziło mi o wszystkie. Miałem na myśli zdjęcie gdzie jest silnik.
 3. 1. Wolałbym wklejone zdjęcia, a nie linki. 2. Wstawiłeś 8 zdjęć, kilka pokazuje to samo, żadne nie pokazuje dobrze modelu. Po przeglądaj sobie inne galerie. Mało gdzie zdjęcia są nieostre lub widać na nich tylko kawałek modelu. Idź na jakość nie na ilość.
 4. Nie przepadam za tym kolorem . Chociaż, w sumie... jak ładnie wszystko zgra sie kolorystycznie to może coś z tego będzie . tak czy siak, powodzenia!
 5. W obecnym setupie jest przekozak. A może by tak bez spoilera?
 6. KAżda naczepa od Italerii będzie Ci pasowac, bo to ta sama skala. Wybierz tą, która ma lepsze malowanie itp.
 7. Ohoho, czapki z głów. Prezentuje się świetnie
 8. Ciekawy projekt, nawet fajny spasik . Szkoda, że na przodzie będzie to koło. Czekam na pomalowaną bude, bo zapewne będzie ogień.
 9. Z tymi lampami to była katorga, co chwile lądowały w clenluxie ale w końcu po kilku próbach uzyskałem zadowalający efekt Warto było
 10. Fajny uliczny zabijaka i wymiatacz na KJS-ach. Dobra kolorystyka, wszystko czysto. Tylne lampy swietnie wyszły. Kalki w dobrych miejscach .
 11. I can't write nothing new... It's magic like for me .
 12. Świetne zdjęcia i świetny model Na 6 photo wygląda jak świeżo wykluty zółw :V
 13. You are mad!!!!!!!!! Very good and proffesional job
 14. Maska nawet jak nie wklejona nie powinna tak odstawać. Powinna leżeć tak po prostu. Jakbyś chciał to przykleić to tylko na siłę i popękać by mogło .
 15. Jeśli robisz go na klasyka, to nie przesadź z tymi tarczami i innymi dodatkami .Felgi to samo. Nie wiem jak są wykonane w tym modelu, ale wzór pasuje idealnie .
 16. Szacunek za deskę. Jak ja chce coś powycinać z jednego kawałka to zawsze kupa wychodzi, a tutaj wszystko ładnie i schuldnie .
 17. O matulo... No co ja tutaj moge napisać nowego. Cuda, po prostu cuda . Czekam na fotkę zbiorową wszystkich Twoich modeli
 18. Wywal to w tym moemncie bo nic dobrego z tego nie będzie. Też zrobiłem ten błąd i kiedyś zakupiłem pactrę. "5zł", a efekt do bani. Jak będziesz kupował następny model to rozejrzyj się za czymś lepszym. Tamka powinna "styknąć". P.s Troche pokory i ogłady. Jeśli zakładasz temat to musisz liczyć się, że będą pochwały, ale też i wytykanie problemów. W tej chwili idealnie wpasowałeś się w typowego młodego buntownika. Wiem, że jest faza na modele, ale pewne rzeczy musisz zrozumieć.
 19. Jaką farbą malowałeś światła z tyłu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.