Skocz do zawartości

Scania R620 Red Power!


fpatryk99

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim przedstawiam wam moją 3-cią ciężarówkę czyli Scanię, jest to moja 2-ga Scania w kolekcji i raczej ostatnia

Trochę opisu:

A więc tak, zawsze chciałem mieć w ciężarówce (modelu) oświetlenie, więc w niej musiało być na 1000% i założyłem, fakt nie miem jeszcze tego robć dobrze , ale rozebrałem jakiś stary samochodić i "włożyłem" w Scanie kolor czerwony, miał być inny ale czerwonej nikt nie miał to ja zrobiłem właśie taką, kalki są z orginału, trochę nie pasję bo taka mdła wygląda ale mi się podobają (nawet). Interek pomarańczowo czarny, ponieważ kiedyś koło mnie taka przejeżdżała i mi się spodobała.

Nie bd się więcej rozpisywał tylko pokazuję galerię:

( Tak wiem proporczyki są trochę przesunięte w stronę kierowcy ) ale aż tak tego nie widać ;)

12093046.jpg?1404225342

12093062.jpg?1404225342

12093064.jpg?1404225342

12093080.jpg?1404225342

12093083.jpg?1404225342

trochę gimnastyki nie zaszkodzi xD, a tak serio to nwm czemu się do góry nogami wzięło

12093119.jpg?1404225342

12093142.jpg?1404225342

12093150.jpg?1404225342

12093155.jpg?1404225342

Pewnie zapytacie, po co taki wielki plakar Bruce'a Lee?? a no po to, żeby zasłonić baterie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kolorystyka do mnie w ogóle nie przemawia po prostu dla mnie czerwony kolor z pomarańczowym się gryzie.Po drugie boczny spoiler odchodzi,brakuje tapicerki w drzwiach,łączenia nie oszlifowane zamiast bawić się w diody mogłeś ten czas z pożytkować na dokładniejszą obróbkę części.Po trzecie struktura lakieru wygląda jakby był malowany wałkiem albo pędzlem.Plus dla Ciebie za odwage że zabrałeś sie za Scanie bo dla mnie ten model jest jeszcze za trudny i leży juz u mnie rok i sie boje zabrać za sklejanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podwoziem też cos nie poszło bo przód sie rozkracza przy najmniejszym poruszeniu kół w ktorakolwiek stronę. Dodatki wykonane markerem czarnym to troche....porażka. Emblemat V8 i logotyp (nie napis, tylko ten mały niebieski znaczek) w złych miejscach...wystarczyło wpisac w google i zobaczyć gdzie one powinny być a tak wygląda to...jak wygląda...niewiele lepiej niż pierwszy model. O ile w ogóle lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @balcers kolor tak jak pisałem w opisie kolory można powiedzieć że wzięte z du*y, ale mi się to podoba i to bardzo jeśli chodzi o boczny spojler to nie, nie odchodzi tylko jest trochę pokrzywiony (taki do mnie przyszedł) i lekko na dole odstaje ale przyklejony jest tak jak w książce pisze, owszem tapicerki na drzwiach nie ma, bo w tedy nie dało by się kabiny włożyć do wnętrza (próbowałem), łączenia nie oszlifowane, ale tylko chyba na fotelach.

Ps. nie wmawiaj mi, że bawię się w diodki a nie poświęcam czasu na estetykę ( tak to można nazwać jednym słowem)

A teraz kolega @Thombike podwozie skleiłem tak jak było w instrukcji tylko nie wiedzieć czemu w każdej Scanii te koła się rozkraczają nie wiem komu nie ale na pewno jakieś zmocnienia robią bo to moja 2-ga scania i jakoś w tej 1-szej tak samo się rozchodzi, a w Volvie już nie, więc nie wiem o co chodzi ;) a co do emblematów, to są w dobrym miejscu, (W instrukcji kazali tam przykleić) nie będę sie sprzeczał bo być może masz rację ale nie każda ciężarówka musi wyglądać tak samo

Pozdrawiam fpatryk99

PS: nie napisałem ale jakby ktoś się czepiał, że model robiłem na szybko to robiłem go ponad 5 msc. nie powiem dok ładnie bo sam nie pamiętam dokładnie kiedy zacząłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ładny dzień, więc pomyślałem, że dodam ładniejsze zdjęcia na dworze

12123402.jpg?1404421770

ciągle się uczę

12123388.jpg?1404421770

12123371.jpg?1404421770

12123368.jpg?1404421770

zapomniałem dopisać, ale w blendzie przeciwsłonecznej brakuje tych lampek i nie jest dokładnie pomalowana chodzi o pomarańcz, jeszcze go pomaluję tak dok ladnie. Jak chcecie więcej zdjęć w takim plenerze to pisać, zrobię.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.