Skocz do zawartości

Revell Ferrari LaFerrari 1:24


dlugi6661

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam Wam mój drugi w życiu model, wypociny ostatnich 2 miesięcy Model, który zaskoczył mnie poziomem trudności (wycinanie odręcznie siatek na grill, wloty, itp., dość trudny do pomalowania przez liczne zakamarki i dwa kolory budy), ale z efektu finalnego jestem dumny. Dzięki paru kolegom z forum udało mi się dojść do rzeczy, które robiłem źle. Jedne poprawiłem, inne musiały już tak zostać i rady wykorzystam w następnym. Modelarstwo musi sprawiać przyjemność, ten model stawał się powoli wrzodem na d***ie - tu poprawisz, tam pogorszysz..i od nowa Ja jestem zadowolony, na żywo wygląda naprawdę fajnie, teraz tylko jakaś gablotka z plexi szukanie kolejnego - liczę na opinię, uwagi Pozdrawiam

 

43e9e5ba79849147med.jpg f02751ffb9238e99med.jpg f76fc1a433308fa5med.jpg fa775e5e66c2b898med.jpg a2ce795110bbf86emed.jpg 2952b9b37788e733med.jpg 56c90264410ec197med.jpg 47776df07e0f5203med.jpg c6e9bc46285a48a2med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, motywuje mnie to do kolejnych działań Wiesz co zgadza się, nie wiem z czego to wynika, ale jak wash rozlewa mi się obok linii próbowałem wacikiem, ściereczką, na sucho, na mokro - nie mogę zmyć tych cieni, a rozcieńczalnikiem bałem się spróbować (dodam, że nie czekałem aż wyschnie, tylko próbowałem od razu i zostaje na amen). Co do następnego auta w kolejce bardzo dobre pytanie - od 3 dni siedzę w necie na sklepach modelarskich, allegro itp. Nie mogę się zdecydować, marzę o http://www.mojehobby.pl/products/AMG-Mercedes-Benz-600SEL.html lub tym samym w wersji coupe - nigdzie go już nie ma. Pani z mojego modelarskiego poprosiła o pomoc handlowca z Tamiya, jutro mam wiedzieć :P Wcześniej widziałem fajną 190kę, już jej nie ma. Co do golfa stwierdziłem, że trochę oklepany temat, chociaż chciałem zrobić go na "rust style" gdzieniegdzie. Fajne amerykańce są na allegro z amt, ale z tego co czytałem na forum są dość słabo wykonane. Liczę na to, że tego mercedesa gdzieś wyrwę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dobrze wyszedł. Co do mietka sam go poszukuję. Ale jak widać z dostępnością na stronie co wrzuciłeś temat jest ciężki.

Jest za to inny ale trochę mniej fajny http://www.mojehobby.pl/products/AMG-Mercedes-Benz-S600.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz linka? Bo przeszukałem całe i nie mogę znaleźć. Oczywiście ci go nie podkupię skoro go gdzieś wypatrzyłeś. No chyba że mi nie wierzysz to spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt sorki ja nie ogarnąłem Czasami odp z telefonu w biegu i wtedy tak się dzieje. Ten którego szukasz jest ciężki do odnalezienia, ale ten którego wkleiłeś jako dostępnego (coupe) i na którego ja czekam, w momencie zamawiania go był tak samo niedostępny, jak ten w sedanie. A na e-bay czy na chińskich stronach nie ma nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę się przełamać do kupna na tych stronach. Nie wiem dlaczego. Może pora przestać bo przyjdzie mod i zrobi tu z nami porządek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję modelu

Wiem co przeżywałeś. Ja mimo doświadczenia strasznie się nakląłem przy swoim LaFerrari.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.