Jump to content

Trojan

Members
 • Content Count

  581
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Trojan last won the day on June 1 2019

Trojan had the most liked content!

Community Reputation

22 Excellent

1 Follower

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  spoooooro
 • Occupation
  Grafik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja rozumiem, że to pierwszy model, ćwiczebny. Ale lakier położony fatalnie o czym pewnie wiesz. Ale spoko, nie przejmuj się. Prześledź kilka wątków na tym forum, poszukaj tutoriali na YT, podrąż temat. Najważniejsze to nie przesadzić i uczyć się cierpliwości. Pierwsze koty za płoty 😉
 2. Kapitalnie wyszło!
 3. No właśnie coś kombinuję. Okazało się, że filtry powietrza opierają się o tylną szybę. Magnesy mam więc też to biorę pod uwagę.
 4. Temat skończony. Jakoś tylko nie mogę się zebrać za sesję do Galerii. Muszę jeszcze rozwiązać mały kłopot. Nie domyka się klapa silnika. Mimo, że wszystko sprawdzałem 2 razy, po finalnym montażu coś jest nie tak. Kilka fotek z zaimprowizowanego garażu 😉
 5. Tak, tak. Dołożę też leciutki wash. Zwłaszcza, że są oznaczenia na bokach opon
 6. Śledząc warsztat MiGa to spodziewam się, że Enzo będzie miało ruchome tłoki w silniku 😁😉
 7. Przepraszam, że tak post pod postem. Znalazłem jeszcze kalki carbonowe 👉 Kalki
 8. No a 23-ci sam się nie zrobi? 😉
 9. Model pojawił się na rynku już jakiś czas temu ale nie zanotowałem relacji z in-boxu. To pozwolę sobie uzupełnić. Tak na dobrą sprawę nie ma co się rozpisywać. Model, jak na najnowsze Tamki klasa sama w sobie. Pojawiają się już pierwsze wrażenia i relacje z budowy. Same zachwyty. Wypraski są świetne. Detale i jakoś odwzorowania na najwyższym poziomie. W zestawie kalki z różnymi wariantami pasów. Czego mi zabrakło na pierwszy rzut oka? Widziałbym w tym zestawie dodatkowe blaszki (siatki) np, do wlotu powietrza w zderzaku przednim. Ale jak rozumiem to ukłon w stronę mniej doświadczonych modelarzy. Model na półce mam już jakiś czas ale śledzę rynek w poszukiwaniu jakich dodatków. Jak na razie pojawił się zestaw od 👉 Scale Motorsport. Jednak cena jest mocno zaporowa IMO i chyba sobie daruję. Ponad 500 zł to kwota wyższa niż sam model. Ciutkę przesadzili. Jest również mnóstwo kalek ale to do wersji Le Mans w wydaniu Revella. Na dniach zabieram się za budowę więc więcej szczegółów będzie można poznać w moim warsztacie. A na razie zapraszam do zapoznania się z zawartością.
 10. No i chyba ostatnie zdjęcia z warsztatu. Zostały jakieś duperele i można składać w całość.
 11. Dzięki za miłe słowo. Faktycznie to macro jest irytujące. Na żywo to zupełnie inaczej wygląda. Kolor to grafit, dokładnie Tamiya Gun Metal TS-38. Może na zdjęciu wyszedł jaśniej. Na razie jest położona jedna warstwa satynowego bezbarwnego i nie jestem pewny czy nie za bardzo się jeszcze "świeci".
 12. Drobne postępy. Skończone wnętrze z fotelami i resztą kabiny. Karoseria już z docelowym kolorem. Na horyzoncie widać już finisz.
 13. To gotowy zestaw z HobbyDesign Tamiya X-31 Titanium Gold
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.