Skocz do zawartości

[HUMVEE] /Zakończony/. M 966 TOW Gang Olsena na wojnie. 1:35


Tysiuniek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu zrobiłem sobie ten model Humvee, tak dla siebie, na szybko. Zrobiłem w wersji Sił Zbrojnych Danii, ponieważ nosi bardzo ciekawe malowanie, zwłaszcza w wersji zimowej.Aby nie było nieporozumień - model nie jest repliką żadnego istniejącego, konkretnego egzemplarza, nie udało mi sie potwierdzić, aby Duńczycy dysponowali wersją M966 TOW (dysponują M 1045 TOW), ale z drugiej strony jest to jednak możliwe, ponieważ jako jedni z pierwszych mieli na wyposażeniu Humwvee z tymi wyrzutniami. Dlatego model wykonałem na zasadzie "prosto od dilera, czyli nówka nie śmigana", tzn. bez cech użytkowania, zabrudzeń, zakurzenia itp. Uważam, że modele wykonane w ten sposób też mają swój urok. Chodziło mi o pokazanie przede wszystkim cech tego samochodu, kolorystyki i odcieni. Model przedstawia wersję z nałożoną zmywalną białą farbą, nakładaną pistoletem, na cały okres działań zimowych, jako trzeci kolor maskowania. Nie jest to wersja z zamalowanym kolorem czarnym w sposób prowizoryczny, za pomoca pędzla lub szczotki.

Jednak po wstąpieniu na forum, aby nie było za dużego "obciachu", postanowiłem go poddać pewnym zmianom, małemu remontowi.

Zmieniłem wnętrze, podwozie, obrotnicę, samą wyrzutnię, trochę zmieniłem malowanie, panel sterujący, okablowanie wyrzutni, wlew paliwa, bagażnik wraz z zawartością, zasobniki rakiet. Tak że wyszedł mały warsztat, z którego przedstawiam kilka fotek. Gotowy model przedstawię już w galerii.

 

Destrukcja:

IEDwarsztat001.jpg

 

Zmiany:

IEDwarsztat003.jpg

 

IEDwarsztat005-1.jpg

 

IEDwarsztat006-1.jpg

 

IEDwarsztat009-1.jpg

 

IEDwarsztat014.jpg

 

Przed remontem model tak wyglądał:

 

HMMWVM966TOWMissleCarrier020.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.