Skocz do zawartości

GaleRia fantasy i Sci-Fi - UROD, KonfRontacja, Władca itd


KędzioR_vo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zamieszczam galerię swoich różnych miniatur - maluję głównie figurki do gry Władca Pierścieni, ale dla odmiany i oddechu robię też różne nieco większe lub nieco inne rzeczy ;)

Jeśli masz nieco czasu i ochoty, przejrzyj temat - choć ostrzegam, że trochę tego będzie ;)

 

Najważniejsze i najbardziej pasujące do tej stronki, pod względem modelarskiego (chyba) podejścia jest ustrojstwo z nieodległej przyszłości i świata firmy Rackham... UROD to pancerny pojazd używany przez Red Blok, dość komunistycznie podchodzącą do życia organizację z czasów AT-43 ;)

Jeśli ktoś zechce wiedzieć więcej, jeszcze mogę napisać

Na razie tylko tyle, że skala figurek to 30mm, choć załoga stojąca przy pojeździe jest nieco mniejsza (to klonowane dzieci z próbówek, ale to mało istotne ;) :P)...

 

No i URODa właśnie można było oglądać ostatnio na Memoriale Tadeusza Rackiego w Gdańskiej Morenie

 

IMG_4528STRONA.jpg

 

Tutaj są obrobione fotki w wąskiej wersji, dostosowanej do figurkowego serwera wersja z Coolmini, a niżej link do samego URODa na Coolmini - jeśli się podoba, można głosować ;) :

http://coolminiornot.com/256141

 

I większe zdjęcia:

1, 2, 3, 4, 5, 6.

 

Sam pojazd:

 

IMG_4511mSTRONA.jpg

 

Wersja z Coolmini i link do stronki -

http://coolminiornot.com/256142

 

Większe fotki:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

 

Oraz załoga - bohaterowie Odin i Manon, czyli nastoletnie superbliźniaki z chowu sztucznego ;)

 

IMG_4488STRONA-1.jpg

 

Wersja z Coolmini - oraz link do stronki:

http://coolminiornot.com/256143

 

Większe zdjęcia:

1, 2, 3, 4, 5, 6.

 

Jeśli ktoś kojarzy wielkość figurek z gry bitewnej Władca Pierścieni, to dla porównania skali bliźniaki z orkowym szamanem KaRdushem, a także fotka: "Talk to the hand" ;)

 

Wrzucę jeszcze więcej zdjęć, więc można spokojnie już teraz iść po herbatę lub nacisnąć magiczny krzyżyk po prawej u góry ;)

 

Jako kolejnego zaprezentuję konfRontacyjnego Tygrysa Dirza:

 

IMG_4552STRONA.jpg

 

Na początek najlepiej (?) obrobiona fotka, która trafiła też na CoolMini:

TygRyS oraz link do CMON dla zainteresowanych:

http://coolminiornot.com/256140

 

Większe fotki bestii: 1, 2, 3, 4, 5, 6 i 7. A także zbliżenia na mordę strasznie zakrwawioną ;)

 

Kolejna figurka, to coś, co malowałem jako prezent dla Przyjaciela - Nanny Ogg z opowieści Terrego Pratchetta

NannyOggCMON.jpg

 

Tutaj wersja z CoolMini do głosowania ;)

 

I więcej fotek, jeśli ktoś chce ;)

Przód

Ukos

Ukos też

Tyłek

Lewa

Prawa

 

A teraz Manticowe Ghule - świetne, maleńkie figsy z wielką ilością detali

GhuloSpektryCMON.jpg

 

Wersja z Coolmini

 

Większe fotki:

Trupy

Nadchodzą

W bagienku

Wciąż

Brodzą ;)

Zbliżenie na KREjZoLa i na BRainiaca ;)

 

Tutaj jeszcze fotki z grupą MordoRu dla porównania wielkości, znów z nimi, i fota z większą grupą wojsk MoRdoRu na półce i jeszcze raz

 

No i wreszcie teraz coś z mojego "systemu macierzystego", czyli wspomnianego Władcy Pierścieni - LotR SBG

Zdecydowanie milej mi się gra i maluje armie Zła, w związku z czym tutaj zaprezentuję część mojego MoRdoRu - jego nowych przedstawicieli, jak i za kilka chwil, całą gromadkę dostosowaną do pewnego turnieju ;)

 

Na start jednostki Morgul Stalkers:

 

IMG_4540STRONA-1.jpg

 

Oraz większe fotki, 1, 2, 3, zbliżenie na ryjek jednego, a także dla porównania fotki z innych warunków pogodowych ;)

Jeszcze o Stalkersach pisząc - IMO jedna z klimatyczniejszych figurek do LotRa, świetnie zrobione, idealnie oddające klimat skradających się morderców, acz słabo dość określone statystykami w grze ;)

 

Teraz zaprezentuję szybko moją armijkę, którą grałem niedawno w Słupsku na większym turnieju

Najpierw dawno robione orki z Morannon, pancerny trzon mych sił, następnie wspieranie z nowych i starych orków z włóczniami, a jako artyleria formacja łuczników - tRopiciele.

Jako moje HQ występowała taka oto grupa dowodzenia, dokładniej pisząc:

 

Shagrat:

 

IMG_4403strona.jpg

 

Prawdopodobnie najciekawszy w Polsce, dzięki konwersji dość znacznej ;) Praktycznie z oryginału została tylko głowa

Zbliżenie... Sama figurka konwertowana była spokojnie, ale malowana szybko, byle zdążyć na turniej. Udało się w miarę połączyć jakość z prędkością mazania ;) Fotki dalsze, 1, 2, 3.

 

Dodatkowo do grupy dowódczej dorzuciłem konwertowanego Durghaz Nara:

 

IMG_4413strona.jpg

 

Zblizenie oraz 1, 2, 3, 4, 5.

 

A na zakończenie ostatnich zabaw z LotRem ognisty staruszek :P Wcześniej pokazywany szaman - KaRdush:

 

IMG_4480STRONA-1.jpg

 

Zbliżenie oraz 1, 2, 3, 4.

 

No tak, dość dużo, jak pisałem ;)

 

Na koniec małe wspominki - tylko w linkach figurki wrzucone na CoolMini:

Wilczarz Rackhama, Predator of Blood, który w zeszłym roku dał mi srebro w figurkach na Gdańskiej Morenie ;)

Mumakz HaRadu, zwany pieszczotliwie KRiegsMuMaKiem, jeden z moich znaków rozpoznawczych Wygrał mi Memoriał na Morenie bodajże 2 lata temu i wiele innych konkursów, niestety tu ma słabe fotki...

 

I tyle na dziś. I tak za dużo ;)

 

 

PozdRawiam i podziwiam, jeśli to obejrzałeś choćby w 50% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.