Jump to content

kwiatektatek

Members
 • Content Count

  385
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ok zadziałało. Jakiś czas temu kot zrzucił mój monitor i natenczas powróciłem do starego, małego. Nie spodziewałem się że to może mieć znaczenie.
 2. Bliżej mi do osób krytykujących nowe forum, ale chciałbym poznać korzyści płynące ze zmian. Do tej pory korzystałem przede wszystkim z funkcji "nowe posty". Wyświetlały się wszystkie tematy z nowymi postami od mojej ostatniej wizyty. Od razu widziałem ile ich jest. Teraz wyświetla się każdy osobny post (jeden temat powtarzany jest wielokrotnie), a funkcja "pokaż więcej elementów aktywności" wydłuża listę w nieskończoność. Jednym naciśnięciem w "zobacz swoje posty" uzyskiwałem swoje tematy i tematy w których brałem udział. Teraz "menu - aktywność - twoje kanały aktywności - zawartość w której brałeś udział" i jeszcze ustawienie "okresu czasu" który wyświetla jedną stronę, a po wciśnięciu "pokaż więcej elementów aktywności" czasem pokazuje ją, ale najczęściej widzę komunikat "brak aktywności do wyświetlenia" Wcześniej z poziomu każdego posta mogłem wysłać PW do autora. Teraz muszę wchodzić w jego profil. Na nowym forum pojawiło się kilka ikonek na które uparcie najeżdżam myszką, a i tak nie pojawia się napis tłumaczący co one robią. Jeszcze lupka to domyślam się że jest szukajką, ale inne? Drobiazg, ale nie wiem czy wykorzystałem całkowicie ich możliwości. No i ekran mam cały czas inny niż pokazują na zrzutach koledzy. Ponoć jest to wersja na tablety, ale nie wiem jak i gdzie zmienić na peceta. To są moje grube zastrzeżenia. Ty jesteś zadowolony ze zmian i poruszasz się po nowym forum swobodnie. Wskaż mi proszę funkcje lub ustawienia dzięki którym nie będę chciał wracać na "sztrucla i prymitywa".
 3. Może być, że nie można. Niektórzy się przyzwyczaili. Inni czerpią radość ze znajdowania funkcji, które wcześniej były na wierzchu. No i wygląd nowoczesny, czyli kółka zamiast kwadratów. Mi najbardziej przeszkadzają wymyślne nazwy. Zamiast "swoje posty" to "twoja aktywność, aktywnośc którą rozpocząłeś, brałeś udział, okres czasu". Zresztą i tak nie działa. Ja tego nie łapię. Ktoś już prosił o jakiś samouczek/instrukcję do nowego forum, ale bez odpowiedzi. Mnie nie wyświetlają się niektóre paski z poleceniami. Ponoć mam wersję na tablety. Nikt jednak nie powiedział mi jak zmienić na peceta. Gdzie są te wersje? Dlaczego mi wpadła właśnie taka? Nie mam motywacji do samodzielnego rozkminiania wszystkiego na nowo, skoro obok jest mniej nowoczesne forum, w większości z tymi samymi userami. Przyjdzie mi albo oglądanie MW kciukiem, albo przesiadka.
 4. To jak zmienić na wersję pecetową?
 5. Ja niestety jestem zgred. Co prawda do tej pory tak o sobie nie myślałem, ale kiedy muszę szukać każdej funkcji w rozwinięciach, a wcześniej miałem je na widoku, to jakoś nie chce mi się ich szukać. Pozostaje zrezygnować z forum. Tak chyba robią zgredy, nieprawdaż?
 6. No to nie mam tego na ekranie. Mój wygląda tak:
 7. Albo jestem ślepy, albo ekran mi czegoś nie wyświetla. Gdzie są "Twoje kanały aktywności" -> 'własne kanały' > 'nieprzeczytana zawartość? Po kliknięciu "Aktywności" pokazuje mi się tylko " Cała aktywność" i nic więcej.
 8. Wszedłem na forum i co widzę? Co to, ku-rwa, jest? Mam sobie ustawić jakiś widok żeby choć trochę przypominało to wersję dotychczasową? Zmiany i ułatwienia rozumiem, ale to jest jakaś pierdolona rewolucja!
 9. Bliskie otoczenie to właśnie część z tych 38000. Wychowywałem się i dorastałem w jednym mieście, ale w różnych środowiskach. Teraz krążę po całym kraju i jak się przytrafi to opowiadam o modelarstwie. Spotykam się co najwyżej z obojętnością. Rodzeństwo, kuzynostwo, znajomi, ze swoimi nowymi rodzinami rozpełzli się po całym świecie. Zdarzają się przypadki agresji, czy nękania, ale mają inne przyczyny niż hobby. Nie neguję twoich odczuć. Po prostu mówię, że masz pecha.
 10. Kurczę. Bywałem w Świnoujściu i nie zauważyłem jakichś specjalnych różnic w stosunku do innych miejsc. Musisz mieć straszliwego pecha do ludzi, że tak cię potrafi zdołować ich zachowanie.
 11. Czy mógłby mi któryś z kolegów wytłumaczyć jak w imgurze udostępnić cały album?
 12. Ładny jest. Się będę wzorował.
 13. Malowanie bardzo mi się podoba. Polecam zwracać większą uwagę na obróbkę linii łączenia elementów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.