Skocz do zawartości

Uh-1 Huey Revell/Monogram 1/48


Deco

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny mój model tym razem najgorsze badziewie jakie sklejałem. Potrzeba dużo szpachli i cierpliwości no i też umiejętności jeśli chce się coś z tego modelu wykrzesać! Mi troche sie to udało ale częściowo . Z błędów statecznii poziome są troszke krzywe, przednia szyba jest upaprana farbą , szyba ta nie pasuje do modelu jest za mała ( słyszałem coś o przycianiu kadłuba żeby lepiej wpasowac szybe ale już po fakcie ) i po jednej stronie zostaje dużaaa "japa" , na 1 fotce z prawej części nosa obok szyby jest mała dziura trudno było mi to zatkać ją szpachlą bo brudziła się przez to szyba. Kalki na fotkach mogą się świecić ale to wina fotki w rzeczywistości są pociągnięte matem.

13c6979109e51ddc.jpg

92208179d31a8c48.jpg

2b476293bb4ab792.jpg

ea3d201d4b81b049.jpg

e506e0f7b7a1b0ab.jpg

d1ff08dea7c9c74b.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Dominik, idziesz w dobrą stronę. Twoje modele są lepsze, ale żebyś nie popadł w samozachwyt ...

- dlaczego szyba jest upaprana farbą ? może wystarczyło ją lepiej zabezpieczyć ?

- dlaczego kalki się świecą ? przecież jesteś na takim poziomie, że doskonale wiesz w jaki sposób sprawić żeby tak nie było ...

- ... i te nieszczęsne "stateczniki" ... dlaczego są krzywe ?

 

"POŚPIECH TO NAJGORSZY DORADCA" :!::!:

 

Nie odbierz tego jako wyrzuty czy złośliwą krytykę z mojej strony,a jak zachętę do pracy nad warsztatem i szczegółami.

 

To jest moje motto, które powtarzam samemu sobie, przed i po zrobieniu modelu ...

"TRENING CZYNI MISTRZA" ... a "DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH"

 

Powodzenia przy następnych pracach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Dominik, idziesz w dobrą stronę. Twoje modele są lepsze, ale żebyś nie popadł w samozachwyt ...

- dlaczego szyba jest upaprana farbą ? może wystarczyło ją lepiej zabezpieczyć ?

- dlaczego kalki się świecą ? przecież jesteś na takim poziomie, że doskonale wiesz w jaki sposób sprawić żeby tak nie było ...

- ... i te nieszczęsne "stateczniki" ... dlaczego są krzywe ?

 

"POŚPIECH TO NAJGORSZY DORADCA" :!::!:

 

Nie odbierz tego jako wyrzuty czy złośliwą krytykę z mojej strony,a jak zachętę do pracy nad warsztatem i szczegółami.

 

To jest moje motto, które powtarzam samemu sobie, przed i po zrobieniu modelu ...

"TRENING CZYNI MISTRZA" ... a "DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH"

 

Powodzenia przy następnych pracach.

Jak napisałem kalki się świecą przez fotke naprawde są matowe nie umiem robic dobrych zdjęć i dla tego tak jest . Nieodbieram twojej wypowiedzi jako wyrzuty czy coś po to jest forum do poakmzywania modeli i komentowania. Co do szyby zamaskowałem tylko inną taśmą mam tamiye ale w danej chwili gdzieś mi się zawieruszyła gdy ściągnąłem to inną było już za późno na wyczyszczenie a próbowałem! te stateczniki aż takie krzywe nie są po części to wina zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.