Jump to content

SAGITARIUS

Members
 • Content Count

  456
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja nie wierzę ... czy to sen czy jawa ... a może sen na Jawie Jacek ... Ty ... Ty zdjęcia umiesz robić jak człowiek Dożyłem jednak tej chwili !! Piękny !
 2. Farby to Gunze C, wszystkie. Rozcieńczenie do transparentnej konsystencji i malowane na małym ciśnieniu. Obicia - kredki, szare odcienie. Srebrna sporadycznie. Farby - metoda tapowania, wykonane "suchą gąbką" ze zmywaka kuchennego - analogicznie do metody suchego pędzla.
 3. Uczyłem się tego 27 lat, a i tak niewiele umiem.
 4. Nikon D5100 z kitowym obiektywem 18-55, namiot bezcieniowy + 2 lampy 5500k białe matowe tło i niewielkie umiejętności obróbki w photoshop.
 5. Kolejna łódzka radosna twórczość ...
 6. Dzięki wszystkim, cieszy mnie to, że temat zaakceptowany.
 7. Młody człowieku, lub kimkolwiek jesteś. Nie chcę Ciebie zniechęcać do modelarstwa ale: Model wygląda jak wycięte, nieoszlifowane, nieogradowane i sklejone, miejscami chyba nawet nie sklejone Coś. Łopaty śmigła są krzywe bo ?? Przecież to jeden element, złamałeś przy wyszarpywaniu z ramki ? Co do działek, etap 3ci w instrukcji wyraźnie wskazuje, że elementów 21A i 22A nie wklejasz do środka skrzydła, tylko łączysz powierzchniowo otworami, dziurami w krawędzi natarcia. Popatrz chociażby na pudełko i dalsze rysunki instrukcji. Dolna część skrzydła, tuż pod nosem (w okolicach silnika) w ogól
 8. Myślę, że nie tylko fani Bedfordów ale całego sprzętu alianckiego, niegąsienicowego !
 9. Dzięki. Model wykonany według pewnych wytycznych, dlatego nie jest ukurzony. Cena jeszcze nieznana, cierpliwości.
 10. Nowość z tegorocznych targów w Norymberdze. Prezentowany model to egzemplarz testowy, wkrótce w sprzedaży. Figurka i bambetle na pace nie wchodzą w skład zestawu.
 11. No to popatrzym i poczekam na efekt końcowy. Model stary, z błedami ale mnie to nie przeszkadzało przetestować farby Xtracolor i dobrze się przy tym BAWIĆ
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.