Jump to content

Seeal

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Seeal

  [S]

  Regulamin
 2. Jak w temacie. Może ktoś ma i chce się pozbyć.
 3. Cześć, Może ktoś z was ma kokpit do Thunderbolta II. Chodzi o Airesa 4353 (jeśli dobrze pamiętam).
 4. Tamka trochę droga. W moim wypadku nie ma co kupować mercedesa, jak nauczyło się ledwo na rowerze jeździć
 5. Solo, dzięki za informację (smutną) i za radę, co do waloryzacji reszty. Co do wyższości Tamki nad HB się nie wypowiem bo widziałem tylko tego drugiego. Mnie jego jakość odpowiada, przynajmniej na razie, bo póki co to siedzi sobie wygodnie w ramkach i czeka na swoją kolej.
 6. Dzięki za odpowiedź. Kokpit ma być otwarty, ale kotek będzie faktycznie do zbierania kurzu Problem w tym, że to chyba mój ulubiony samolot i chce, żeby był dopieszczony. A jak koledzy zaczną pisać i się spierać to też dobrze, bo przecież idea forum na tym polega. Dzięki za podpowiedź z fotelem. P.s. Ładny ten Twój F-14.
 7. Cześć, Jestem nowy na forum i mam nadzieję, że nie pomyliłem działów. Ale do rzeczy. Czy ktoś z was się orientuję czy do w/w modelu można dokupić części do waloryzacji kokpitu? Wiem, że do wersji A i B są, ale do D nie znalazłem. A może dodatki dla innych firm będą pasowały?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.