Jump to content

rafmart

Members
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Już dość dawno go kupiłem w standardowym zestawie - nic nie zmieniałem po zakupie. Niestety nie mogę się już doszukać szczegółów tego zamówienia. Ale jak patrzę teraz to domyślnie jest on z dyszą 0,2 więc chyba powinno pasować.
  2. Panowie, Spokojnie, nie ma się co kłócić 😉 Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pomoc. Co do kwestii stosowania uchwytu to nie mamy podobnego - bo mamy identyczny 😉 Faktycznie - zwrócimy uwagę czy czasem wkładanie i wyjmowanie aero z niego nie powoduje minimalnego odkręcenia air-capa. Mam jeszcze pytanie do Solo. Tak jak pisałeś - fabryczny aircap nie ma tej czarnej uszczelki. Gdzie kupić air-cap z taką uszczelką? Znalazłem coś takiego: https://www.fine-art.com.pl/air-cap-0-15-0-2-mm-for-evolution-infinity-grafo-and-colani.html ale ze zdjęcia nic nie wynika. Rafał
  3. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Aero po każdym użyciu jest dokładnie czyszczone. Być może rzeczywiście przytyka / zasycha w trakcie użytkowania - syn będzie zwracał uwagę czy bańki powstają od razu po rozpoczęciu pracy czy po jakimś czasie. Obawiam się, że może to być też kwestia nieszczelności air capa. Pamiętam, że kiedyś bezpośrednio po umyciu (czyli był jeszcze mokry), podpięliśmy go pod kompresor i bańki spod tego air capa wyłaziły. Spróbujemy go lepiej dokręcać ale po lekturze tego postu: https://modelwork.pl/topic/37919-nowy-hs-ultra-i-problemy/ obawiam się, że ten tym tak ma. Może spróbuję dać tam trochę taśmy teflonowej ale skoro jest to element, który się co chwilę odkręca to pewnie średnio ma to sens. Jeszcze raz wszystkim dziękuję. Oczywiście dalsze komentarze / wskazówki mile widziane 😉
  4. Forumowicze, Mój syn 13l uczy się malować aero i idzie mu to coraz lepiej. Czasem jednak narzeka na bańki, które mu wylatują ze zbiorniczka tak, że nawet pryskają na zewn. Mnie temat aero i malowania średnio interesuje więc nie jestem w stanie mu pomóc. Dlatego pytanie do specjalistów - co może być przyczyną tych baniek? Sprzęt: - H&S Ultra - AS186 2bar - Vallejo Air (rozcieńczone) Dziękujemy!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.