Jump to content

Qaramell

Members
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cóż. Pozostała finalna warstwa lakieru... także uznaje projekt za zakończony Jestem z niego zadowolony, ale nieprędko wrócę do aż takich ilości blaszek Robiłem też delikatne zacieki przy użyciu washa ale chyba słabo je na zdjęciach widać.
 2. Właśnie się zastanawiam co z nimi zrobić. Od wież zaczynałem i tak naprawdę na nich się uczyłem obchodzenia z blaszkami. Teraz widzę, że trzeba było się uczyć na czymś co jest mniej widoczne Ale z reszty jestem zadowolony (jak na pierwsze blaszki i 3-ci model ogólnie w "karierze")
 3. Muszę te wieże artylerii głównej poprawić. Nie wiem tylko czy odklejać blachy i kleić na nowo, czy próbować jakoś te szpary zakryć jakąś szpachlą...
 4. Dobra, jeszcze tylko szalupy, Arado i relingi i można malować finalne kamo. A potem olinowanie i cała reszta
 5. To albo musicie zwiększyć limit MB na post albo będę robił zdjęcia w sporo niższej jakości. Bo przy aktualnym limicie to jeden post = jedno zdjęcie
 6. Wybaczcie dłuższą przerwę, ale inne sprawy były na głowie (między innymi przeprowadzka ;p). Projekt nie umarł całe szczęście i powoli posuwa się do przodu. Dorzuciłem zdjęć do galerii na imgurze. Widać już koniec przy blaszkach więc zbliżam się powoli do montażu i malowania całości już pod coś co będzie przypominać w miarę historyczne camo
 7. Pora na update Skończyłem elementy główne. Teraz pora na całą resztę ale najpierw porządne czyszczenie muszę mu zafundować Na chwilę obecną elementy są tylko luźno spasowane ze sobą, większość relingów nie jest nawet przyklejona (są tylko pozaginane), ale wygląda już całkiem fajnie. Zrobiłem galerię z postępów budowy. Kolejne zdjęcia będą już tam lądować. https://imgur.com/a/eiMWcjl Przyszło też wreszcie aero więc powoli będę go do podkładowania szykował.
 8. Aktualizacja postępów. Po weekendzie powinien dotrzeć aerograf to będę mógł więcej zrobić
 9. Bazowy to Gneisenau. W instrukcji tylko dwie wieże mają dalmierze i tylko do tylu są wypraski. Gdybym chciał zrobić też na trzeciej to bym musiał sam dorabiać
 10. Zgodnie z posiadanym bazowym modelem od Tamki dalmierze są tylko na dwóch wieżach. Blachy montuje dopiero jak się upewnie, że pasują do podstawy i nie zmieniają kształtu.
 11. Próbowałem. Brakuje mi jeszcze umiejętności/narzędzi na tak małe i delikatne rzeczy. Znaczy się próbowałem jeden zrobić na start i skończyło się całkowitym zamienieniem go w złom, także raczej w tym modelu tego nie będę robił.
 12. Okazuje się, że idzie mi to zdecydowanie wolniej niż zakładałem Drobna aktualizacja. Poprawiłem dwie pierwsze wieże na ile się dało, natomiast ostatnia wyszła już chyba całkiem nieźle.
 13. Nie będę zdradzał darczyńcy bo nie wiem czy chce się ujawniać, ale jest tutaj raczej bardzo dobrze znany 😉 Poprawki oczywiście postaram się zrobić (jak wspomniałem to moje pierwsze podejście do blach), także jak będziecie widzieć jakieś rażące błędy to walić śmiało. Zaginarkę postaram się nabyć w najbliższym czasie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.