Jump to content

kamilos223

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. a z tych wash które podesłałem które mogą mi się przydać do tego modelu, bo tez się zdecydowałem kupić gotowe gąsienice pod ten model a zamiast patafix co mogę użyc albo co używacie ? a używasz go do wszystkich modeli czy tylko do małych elementów i lakier jaki używasz zwykły co kobiety używają czy jaki specjalny i jeszcze pytanie jak skończycie malować model lakierujecie go bo na filmikach widziałem ze jedni lakieruja inni nie ?
 2. A słuchaj jak ci się składa te blaszki bo super efekt dodaje ale u mnie jest problem ze jest to strasznie kruche ? masz poradę w tej sprawie i czym wycinasz elementy blaszek ?
 3. a że tak się też spytam a z Revell albo itareli też są modele czy one będą gorsze jakościowo czy tylko droższe ?
 4. co uważacie o tych wash ? używaliście ich ? a też mam pytanie jak malujecie różne małe części przyklejacie na patyczek czy macie takie klipsy ? co jest lepsze ?
 5. Jeszcze myślę czy zrobić otwartą klapę od silnika ale to już dalszy etap więc mam więcej czasu na przemyślenie tej decyzji. Dzięki wielkie za porady będę pisać na jak tylko ruszę się z tematem bo praca do której chodzę trochę czasu mi zabija. A te blaszki spotter to jak się nazywała katalogowa wersja pamiętasz bo może uda mi się ich użyć.
 6. Dziękuję za poradę do tych części użyje ich od razu jak mi przyjadą, co do części fototrawionych to nie potrafię tego jeszcze używać bo przy wycinaniu części często mi się niszczyły, miałem wcześniej styczność z tymi częściami jak robiłem samoloty i to była dla mnie porażka. A co do gąsienic to pytanie będę miał jaki użyć pigment bo aktualnie nie posiadam, i mam wash dark Gray i nie wiem czy kolor będzie adekwatny do modelu?
 7. Już oczyściłem z nadlewek
 8. Cześć wszystkim, zaczynam swój drugi model pojazdu. I pierwszy raz robię warsztat tutaj. Mam nadzieję że mi pomożecie i doradzicie jak i co robić.
 9. Co do tych krawędzi co wymieniłeś, właśnie myślałem czy mają być zakryte czy nie i tak zostawiłem, zdjęć chciałem więcej dać ale wyskoczył mi limit, a co do efektu chciałem żeby wyglądał jak by dopiero przejechał jakiś dystans z racji że leopard nie był na wojnie tylko używany po wojnie bardziej do defilady czy poligony itp, co do powłoki też nie wiem czemu tak wyszło. Przy kolejnym modelu na pewno poprawie wymienione elementy. Dziękuję za opinie.
 10. A co byś poprawił albo jakie wady widać bardzo, oprócz gąsienicy która nie nie spasowała się za bardzo, bo samoloty sklejałem kilka sztuk ale to coś innego chociaż też dużo się nauczyłem.
 11. Witam mój pierwszy czołg, jak oceniacie może jak uważacie co poprawić jakie sugestie? Uczę się i rozwijam w świecie modelarstwa i chce osiągnąć bardzo wysoki poziom i wiem że długa droga przede mną. Utworzyłem Ponowonie temat bo w złym dziale dałem swój model.
 12. A nie myślałeś nakręcić filmik na yt jak robisz takie budowle? Czy to będzie twoja tajemnica? Pełen szacun za budowle
 13. Dziękuję panowie za odpowiedź jestem początkujący w modelarstwie, i dla mnie takie forum i aktywni członkowie którzy zawsze pomogą, to dla mnie strzał w dziesiątkę.
 14. Witam Grono mam pytanie jak w temacie mam już zrobiony model czołgu w skali 1:35 i chciałbym dodać siatkę na lufę i wieżyczkę macie pomysły jak zrobić taką siatkę ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.