Jump to content

Markuz

Members
 • Content Count

  2,193
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Markuz last won the day on December 9 2019

Markuz had the most liked content!

Community Reputation

123 Excellent

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

898 profile views
 1. Świetny model, malowanie pierwsza klasa.
 2. Ten czerwony krąg na dachu jakiś taki różowy. Czy to tylko światło czy tak wyszło?
 3. Świetna robota A ten model znasz? http://www.agvmodels.es/300-thickbox_leocame/locomotive-vic-75-br-75.jpg
 4. Taki wygląd gąsienic masz z firmowych plastików - skoda kasy na friule. Ja bym mimo wszystko dodał jedno ogniwko. Sugeruję aby podziałać z kołem napędowym które mocuje się na gumowej tulei. Można tą tuleję zamienić na tuleję mimośrodową i w tedy możesz w niewielkim stopniu dokonać regulacji naciągu gąsienicy.
 5. To może ja pierwszy. Ogólnie mi się podoba. Kolor ci wyszedł bardzo fajny wpada w moje gusta, brudzenie i ogólny syf na pojeździe w sam raz, jednak jest kilka drobnych szczegółów które rzucają się w oczy. 1. Kalka się świeci - może spróbuj potraktować całą wieżę błyskiem i jeszcze raz matem cały pojazd. 2. Koła a konkretnie części toczne - potraktuj metalizerem typu gunmetal czy coś w tym rodzaju w żadnym wypadku nie srebrnym 3. Zapasowe ogniwa gąsienic- potraktuj pigmentem typu track rust.
 6. Ogólnie jak dla mnie trochę ciemny kolor ci wyszedł, ale to jest moje osobiste odczucie. Natomiast co do brudzenia to gąski bym przetarł metalizerem na szczytach i w miejscach styki z kołami oraz podziałał mocno rozcieńczonymi olejami dla urozmaicenia kolorystyki i ewentualnie dodał jeszcze jeden kolor pigmentu. Ja stosuję taki zestaw
 7. Kolor ten sam ale inne światło i inny aparat. Jeśli chodzi o obicia to z jednej strony nie chciałem go bardzo demolować a z drugiej chciałem żeby wyglądał na frontowca po przejściach. Dziś dla odmiany podziałałem nad koncepcją podstawki. Rzutem na taśmę udało mi się kupić budynki od firmy Archetypon. Dziękuję Panu Adrianowi za pomoc. Opcja nr 1 Opcja nr 2
 8. Dzięki za dobre słowo. Malujemy dalej... Podziałałem olejami w okolicach łoża wieży. Przygasiłem również obicia oraz dodałem trochę zacieków na wieży.
 9. Liny bym jeszcze troszeczkę zgasił bo srebrzą się za bardzo no i końcówki pomalował bym w kolorze kamuflażu. Zapasową gąskę też bym trochę zgasił.
 10. Fajny model, świetnie się komponuje z podstawką.
 11. Proponuję rondo wykonać z kawałka płytki polistyrenu 0.2 - 0,3 mm. Ładnie się formuje na ciepło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.