Jump to content

Markuz

Members
 • Content Count

  1,968
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Markuz last won the day on December 9 2019

Markuz had the most liked content!

Community Reputation

44 Excellent

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

490 profile views
 1. Myślę, że zdjęcie może być oryginalne. Około minuty 1:45 A10 odlatuje od powietrznej cysterny i ładnie pokazuje usyfiony brzuszek.
 2. Wspaniała robota. Bardzo lubię takie warsztaty. Dla mnie jest to kwintesencja modelarstwa.
 3. Świetny model. Nie wiedziałem że jest na rynku model tego łazika.
 4. Markuz

  Zakupy... Cz.4

  Ostatnie zakupy z zeszłego roku dotarły.
 5. Na warsztat wjeżdża T-34/76 z fabryki nr 112. Do modelu dokupiłem zestaw blaszek i lufę, wykorzystam również liny z Eureki. Niestety z konieczności muszę zastosować zestawowe gąsienice. Dotychczas na rynku nie pojawiły się gąski ogniwkowe w tej skali do tak popularnego czołgu. Wiem, że coś tam kiedyś w żywicy robił Komplekt Zip i WWII Productions, ale oba zestawy są nie do dostania. Natomiast OKB Grigorov produkuje gąski w żywicy ale nie ogniwkowe tylko paski. Model zamiaruję wykonać z wnętrzem z wyłączeniem części silnikowej (silnik i cała reszta zostały swego czasu przeszczepione do KW-2) Nie ma się co spodziewać jakiegoś oszałamiającego tempa budowy, jak to u mnie bywa warsztat potrwa pewnie kilka lat. Poniżej kilka fotek startowych. Pierwsze zdjęcia warsztatowe, wkrótce.
 6. Markuz

  Zakupy... Cz.4

  Mikołaj przyszedł do mnie z takim pudłem a do syna z takim
 7. No cóż, model i podstawka rewelacja.
 8. Do klejenia ziemi używam lekko rozcieńczony wodą Wikol. Chociaż jakiś czas temu zacząłem stosować Gravel and sand fixer nr AK118 od AK-Interactive
 9. Spoko nie ma sprawy. Cesarewicz, czeka na wolny slot w czasoprzestrzeni, żeby się nim zająć. Na dzień dzisiejszy zamknięty w szafce co by się nie kurzył.
 10. Działko wygląda całkiem sympatycznie. Gorzej z podstawką. Kojarzy mi się ze zwykłym kawałkiem plasteliny. Może warto zdemontować działo i posypać całość ziemią do kwiatków przesianą przez sito, dodać troszeczkę roślinności, patyków, kamyków itp.?
 11. Bardzo fajny szkrab.
 12. A jednak, udało się poprawić właz. Brawo
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.