Jump to content

Markuz

Members
 • Content Count

  1,855
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Markuz last won the day on November 22 2018

Markuz had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

231 profile views
 1. Marudek w dziale pancernym Zasiadam i obserwuję. Zdaje się że taki wóz stoi w forcie Czerniakowskim w Warszawie
 2. Markuz

  Kw-2

  Bardzo ładny KW. Tylko ten babol z dzielonym włazem. On był przykręcany na stałe i nie był dzielony na połówki. Odkręcany był i w całości odejmowany w razie konieczności demontażu działa. Tu w całości A tu zdemontowany
 3. Pamiętam, że był to jeden z pierwszych modeli które skleiłem zaraz po czapli, dawno to było oj dawno. Podziwiam twoją pomysłowość i konsekwencję w dążeniu do celu.
 4. Jak zwykle, świetna robota.
 5. Maluj zatem, maluj, bo ciekaw jestem jak wyjdzie.
 6. Mnie by męczyła świadomość istnienia tej dziury między kadłubem a wanną.
 7. Rewelacja. Ciekaw jestem co tan na podstawce wymyślisz.
 8. Greif pokazałeś mercedesa który jest ciemny bo jest czarny Co do pojazdów muzealnych zgadzam się w 100 % Ja myślę, że należy posługiwać się zdjęciami z epoki na których możemy znaleźć jakiś kolor referencyjny, np. niemieckich czarnych uniformów załogi. Natomiast doktoryzować się można już nad odcieniem RAL. Czarna bluza i kolor pancerza zdecydowanie jaśniejszy. METYS popatrz tutaj https://armyman.info/stati/52566-svoy-sredi-chuzhih-bravyy-cheshskiy-soldat-chast-1.html Masz tam kilka fajnych zdjęć z epoki w tym jedno w zimowym kamuflażu.
 9. Był ciemny ale nie był czarny. https://www.lasegundaguerra.com/viewtopic.php?t=117156 Jak już kalki położyłeś to zostaw jak jest szkoda pracy włożonej w model. Na pzII zrobisz lepiej
 10. Przepraszam, ale wygląda jak gruda węgla. Jak położysz mat i trochę pigmentów to będzie całkiem czarny. Tłumik mi się podoba, fajny efekt przegrzanej blachy.
 11. Markuz

  Templar 90mm

  Niezłe wykopalisko. Swoją drogą, figurka fajnie pomalowana.
 12. Rewelacja. Jak zwykle w twoim wykonaniu.
 13. Działaj dalej. Trzeba będzie pomyśleć o kolejnej siódemce. Na 7TP w 1:35 nie liczę w najbliższej przyszłości a ten model wydaje się być odpowiednią bazą.
 14. Jest lepiej, ale za ciemno. Ja bym jeszcze rozjaśnił.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.