Jump to content

Slawulo

Members
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

Personal Information

 • Location
  Piaseczno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, powiedzcie co się dzieje z tą farbą? Używam farby jak na fotce, przed chwilą cieniowałem czarnym i było ok, jak użyłem tej farby, to powstają takie puste kółka. Proporcje pół na pół z wodą destylowana plus parę kropel rozcieńczalnika Valijo i parę kropel Flow improwera. O mało nie zepsułem całej roboty. Dodam że sprawdziłem inna i jest ok
 2. Ale super wyczerpującą odpowiedź. Dzięki. Ja dawałem najpierw podkład, później kolor bazowy, później malowałem zadrapania i podobne. Następnie kładłem lakier błyszczący (sidolux), kleiłem kalki, na to sidolux i wasch i na koniec mat. Na lakier matowy kładłem wszelkie pigmenty, fixy itd. Więc trochę nie tak. Robię dopiero czwarty model i ciągle się uczę. Dziękuję za odpowiedź.
 3. Cześć może głupie pytanie, ale czy specyfiki typu MiG streaking kładzie się na farbę bazowa ( np po wykonaniu zarysowań) czy dopiero na lakier błyszczący tak jak wasch?
 4. A jednak to ta dobra seria, za 87 pln udało się kupić, Dziś odebrałem.
 5. W sklepie podany jest numer katalogowy RZ3687, znaczyłoby to, że ta nowa wersja?
 6. Rozumiem, że ta wersja będzie ok ? https://agtom.eu/skala-135/351717-zvezda3687-soviet-medium-tank-t-34-85-1-35-4600327036872.html?search_query=t-34%2F85&results=100
 7. Dziekuje, za odpowiedź ta Zvezda jest dodatkowo sporo tańsza.
 8. Ok. Rury też do poprawienia Dzięki za rady.
 9. Hej. Powiedzcie proszę, którego producenta modelu T-34/85 polecacie. Chodzi mi, czy lepsza będzie Tamiya czy Zvezda, ponieważ widzę, że jest duża różnica w cenie. Chcialbym skleić Rudego.
 10. Witam udało mi się trochę go "zakopać", rzeczywiście lepiej to wygladą Liny poprawione
 11. Też mi się tak wydaje, pociągnięte są lekko srebrnym suchym pędzlem, może nie widać tego na zdjęciach
 12. Cześć Zrobiłem swoją pierwszą podstawkę, drzewka robiłem z gąbki ( w blenderze) i z żywopłotu. Mam świadomość, ze trochę wygląda jak z bajki "Sąsiedzi", ale jakoś trzeba zacząć. Trawka robiona sadzarką z paletki na owady.
 13. Cześć Coś chyba pokasowałem, bo nie widzę swojej galerii, no nic wrzucam jeszcze raz, tym razem na podstawce. Zadrapań nie udało mi się uratować. Gąski poprawione,
 14. Hej, również będę tu zaglądał, powodzenia w budowie modelu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.