Jump to content

Złośliwiec

Members
 • Content Count

  761
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Czarna Dziura Otwock
 • Interests
  pojazdy militarne - głównie żywica
 • Occupation
  wolny strzelec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. hubert72 czy możesz zrobić In-boxa konwersji ZSU-23-4MP Biała?
 2. Lufę do 37mm Boforsa od 7TP także robiło ARMO.
 3. hubert72 gdzie kupiłeś Bernarda D16C z Alby?
 4. "1864" występuje w postaci filmu i 3-odcinkowego serialu (osobiście bardziej polecam serial). Jak dla mnie sceny batalistyczne są naprawdę świetnie zrobione.
 5. Wiesz taka przyjemność to... jak lizanie lodów przez szybę Dla uściślenia, w moim przypadku wystarczył wydruk płatności z PAYPAL + wydruk zamówienia ze strony sklepu i opisanie na fakturze zawartości przesyłki.
 6. Sprawa już załatwiona. Ale VAT trzeba będzie zapłacić :( Swoją drogą fajne celniczki pracują w Dziale Pocztowo-Celnym. A jedna taka, że... sam z chęcią dałbym się jej oclić
 7. Dziś od rana dzwonię na oba podane numery i ... albo zajęte albo ktoś podnosi słuchawkę i od razu odkłada.
 8. slamacek nie 1600 a 16000 jenów. Zjadłem jedno zero A opis zamówienia na hobbysearch jest standardowo po angielsku, przy czym mam na komputerze włączone automatyczne tłumaczenie na polski. Pierwsza taka sytuacja - to człowiek zgłupiał
 9. Tak jak pisałem fakturę posiadam, ale jest po japońsku a oni w zawiadomieniu wymagają tłumaczenia z podpisem osoby tłumaczącej Więc chcę się dokładnie dowiedzieć co i jak.
 10. Witam Panowie odkopuję temat ponieważ dopadła mnie, jak to ładnie określił kolega Peter_D "czarna seria vatowska" Zakupiłem dwa modele w HOBBY SEARCH za kwotę około 16000 jenów (cena modeli + koszty przesyłki). Dostałem zawiadomienie z Działu Pocztowo-Celnego w Warszawie na ul.Łączyny w którym informują mnie, że w ciągu 20 dni muszę stawić się do nich z dokumentami do odprawy celnej. Według pisma muszę dostarczyć: - fakturę, paragon, potwierdzenie transakcji zakupu internetowego lub inny dokument potwierdzający zakup - specyfikację towarową, jeśli faktura nie spełnia wymogów specyfikacji Ponieważ taka sytuacja zdarzyła mi się pierwszy raz mam pytania do bardziej obeznanych. Czy oprócz faktury (którą przysłano mi wraz z zawiadomieniem) za dokument potwierdzający transakcję zakupu i specyfikację towarową wystarczy wydruk historii zamówienia ze strony sklepu + wydruk szczegółowych informacji płatności ze strony PAYPAL? Czy muszę jeszcze dołączyć do tego wydruki z korespondencji email? Czy fakturę, która jest po japońsku muszę przetłumaczyć na polski? Z góry dziękuję za szybką pomoc (zapewne wasza pomoc w przyszłości przyda się innym modelarzom zainteresowanym zakupami za granicą).
 11. Przemek Przybulewski te zapory w 1:35 są?
 12. Flachenty czy te wszystkie dodatki żywiczno-metalowe które robisz dla swojego Rosomaka będzie można gdzieś potem zakupić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.