Jump to content

Złośliwiec

Members
 • Posts

  762
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Czarna Dziura Otwock
 • Interests
  pojazdy militarne - głównie żywica
 • Occupation
  wolny strzelec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie napiszę krótko. Niestety jestem zmuszony ostrzec was przed robieniem zakupów z Blue Square Models. Dokonałem zamówienia poprzez stronę na FB kilku modeli. Pieniądze przelałem na podane konto 20 października 2019 i do dziś nie otrzymałem zamówionych modeli pomimo zapewnień, że już za chwilę, że do końca tygodnia... Ja sprawę postanowiłem zgłosić na Policję.
 2. hubert72 czy możesz zrobić In-boxa konwersji ZSU-23-4MP Biała?
 3. Lufę do 37mm Boforsa od 7TP także robiło ARMO.
 4. hubert72 gdzie kupiłeś Bernarda D16C z Alby?
 5. "1864" występuje w postaci filmu i 3-odcinkowego serialu (osobiście bardziej polecam serial). Jak dla mnie sceny batalistyczne są naprawdę świetnie zrobione.
 6. Wiesz taka przyjemność to... jak lizanie lodów przez szybę Dla uściślenia, w moim przypadku wystarczył wydruk płatności z PAYPAL + wydruk zamówienia ze strony sklepu i opisanie na fakturze zawartości przesyłki.
 7. Sprawa już załatwiona. Ale VAT trzeba będzie zapłacić :( Swoją drogą fajne celniczki pracują w Dziale Pocztowo-Celnym. A jedna taka, że... sam z chęcią dałbym się jej oclić
 8. Dziś od rana dzwonię na oba podane numery i ... albo zajęte albo ktoś podnosi słuchawkę i od razu odkłada.
 9. slamacek nie 1600 a 16000 jenów. Zjadłem jedno zero A opis zamówienia na hobbysearch jest standardowo po angielsku, przy czym mam na komputerze włączone automatyczne tłumaczenie na polski. Pierwsza taka sytuacja - to człowiek zgłupiał
 10. Tak jak pisałem fakturę posiadam, ale jest po japońsku a oni w zawiadomieniu wymagają tłumaczenia z podpisem osoby tłumaczącej Więc chcę się dokładnie dowiedzieć co i jak.
 11. Witam Panowie odkopuję temat ponieważ dopadła mnie, jak to ładnie określił kolega Peter_D "czarna seria vatowska" Zakupiłem dwa modele w HOBBY SEARCH za kwotę około 16000 jenów (cena modeli + koszty przesyłki). Dostałem zawiadomienie z Działu Pocztowo-Celnego w Warszawie na ul.Łączyny w którym informują mnie, że w ciągu 20 dni muszę stawić się do nich z dokumentami do odprawy celnej. Według pisma muszę dostarczyć: - fakturę, paragon, potwierdzenie transakcji zakupu internetowego lub inny dokument potwierdzający zakup - specyfikację towarową, jeśli faktura nie spełnia wymogów specyfikacji Ponieważ taka sytuacja zdarzyła mi się pierwszy raz mam pytania do bardziej obeznanych. Czy oprócz faktury (którą przysłano mi wraz z zawiadomieniem) za dokument potwierdzający transakcję zakupu i specyfikację towarową wystarczy wydruk historii zamówienia ze strony sklepu + wydruk szczegółowych informacji płatności ze strony PAYPAL? Czy muszę jeszcze dołączyć do tego wydruki z korespondencji email? Czy fakturę, która jest po japońsku muszę przetłumaczyć na polski? Z góry dziękuję za szybką pomoc (zapewne wasza pomoc w przyszłości przyda się innym modelarzom zainteresowanym zakupami za granicą).
 12. Przemek Przybulewski te zapory w 1:35 są?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.