Jump to content

Addriano1

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień Dobry Kolega Andrzej zachęca mnie do pokazania tego co sobie za jego namową dłubie. A jest to model polskiego samochodu terenowego Honker. Model powstaje od podstaw jako model 3D z zamysłem wydrukowania go na drukarce 3D Na chwilę obecną dysponuję tylko drukarkami FDM własnej konstrukcji. I na tej technologi opieram się projektując model. Co jakiś czas drukuję próbnie elementy i sklejam jak leci w celu sprawdzenia pasowania itp. Teraz pracuję nad wnętrzem. Jeszcze dużo roboty ale coś się dzieje i byle do przodu. A teraz coś dla oglądaczy Dziś to
 2. Jeśli w końcu znajdę fundusze na drukarkę żywiczną to kto wie, kto wie. ?
 3. Dziękuję, trzeba będzie założyć własny wątek żeby nie zaśmiecać tego. Ale póki co jeszcze jedna fotka. Jeszcze ciepłe z drukarki.
 4. Dzień dobry wieczór To ja sprawca całego zamieszania z Honkerem. Małymi kroczkami do przodu.
 5. Hej Troszkę poczułem się wezwany do tablicy choć modelarz ze mnie marny. A podjąłem wyzwanie i dłubie. Więc grzecznie się witam. Pozdrawiam i do przeczytania. Ps na imię mam Adrian jak się pewnie można domyślić ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.