Jump to content

DonVitto

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

53 profile views
 1. Miałem zamysł, aby desek na pace nie robić w kolorze "zdrowego" drewna, tylko właśnie w formie "zzieleniałych" desek, zajętych mchem czy wypłowiałych... Nie miałem niestety umiejętności, aby to lepiej przedstawić 🙂
 2. W poście powyżej niewidoczne były grafiki, poniżej poprawione (niestety nie mogłem edytować poprzedniego wpisu):
 3. Witam Model Zvezdy - GAZ-AAA w skali 1:35 jest drugim modelem w przygodzie z modelarstwem, który aktualnie tworzę. Na chwilę obecną pracę stanęły w momencie przedstawionym na poniższych zdjęciach. Ogólnie kolor miał "przypominać" wyblakłą zieleń. Dach pojazdu z przednią szybą jest narazie tylko umiejscowiony w docelowym miejscu, widać prześwity, gdyż wewnątrz umieszczałem kierowcę, dokupionego z dodatkowego zestawu (tak jak "pasażerów" paki). Jeżeli chodzi o pasażerów, konieczne jest wykonanie twarzy, gdyż pierwsza próba okazała się niewypałem i musiałem ponownie nałożyć kolor bazowy. W z
 4. Dziękuje za uwagi - wszystkie z pewnością wykorzystam przy tworzeniu kolejnej pracy :)
 5. Dziękuję za uwagę, postaram się te szczegóły dopracować. Mam nadzieję, że każda kolejna będzie lepsza :) Podstawka robiona była na podstawie ogólnodostępnego tutoriala, jako odlew z gipsu. Tak naprawdę, to "białe" miało być przezroczyste i sprawiać wrażenie wody, sugerowałem się jednym z tutoriali, gdzie efekt wody został wykonany Vicolem - tutaj jednak kompletnie to nie wyszło i nie wiem czy da się ten fakt jeszcze naprawić... Zgadza się, choinki to gotowce.... Następne będą robione już własnoręcznie, może się uda :)
 6. Witam Poniżej zaprezentowana diorama jest pierwszą w krótkiej historii z modelarstwem, podobnie jak model. Mimo szczerych chęci, cały czas wydaje mi się, że "czegoś" brakuje, lub nie wszystko jest zrobione tak jak powinno. Prosiłbym użytkowników forum o kilka słów krytyki, co by można poprawić, dołożyć, usunąć, aby całość w miarę się prezentowała. Z góry dziękuje Największy problem był z "kałużą" - próbowałem zrobić efekt wody Vicolem, jednak efekt nie zadowala w żadnym procencie. Nie wiem czy teraz będzie jeszcze szansa naprawienia tego?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.