Jump to content

kubisz

Members
 • Content Count

  4,131
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kubisz last won the day on September 3 2020

kubisz had the most liked content!

Community Reputation

117 Excellent

Personal Information

 • Location
  Będzin

Recent Profile Visitors

1,311 profile views
 1. Mistercraft - generalnie takie modelarskie dicso-polo.
 2. Dlaczego? Żeby było ciekawiej
 3. Skręć mu chociaż lekko przednie koła. Co Ty tam mu z tyłu podpinasz?
 4. Podpisuję się pod powyższą opinią Jakbyś wyfotoszopował tło w tych zdjęciach (zwłaszcza w zbliżeniach), to ciężko byłoby poznać, że to model, a nie oryginał. I kolorkowi już bliżej do oryginału na tych nowych zdjęciach. Super model!
 5. Efektowny model na pewno wynagrodzi Ci ten dodatkowy nakład pracy. Nie chciałbym, żebyś mnie znienawidził, zatem nie będę już nic nieśmiało proponował.
 6. Wiem, dlatego napisałem
 7. To jak tak nieśmiało zasugeruję próbę osiągnięcia większej zgodności ze zdjęciem oryginału. Kabelki ok, ale tym kształtownikom ze śrubami też warto poświęcić kilka chwil
 8. Jeszcze to badziewie męczysz? Dla kogo, dla kilku kibiców, którzy napiszą (może) jakiś kurtuazyjny komentarz w galerii i zaraz o niej zapomną? Równie szybko zapomną o tym warsztacie, jak napiszesz (oby) "odpadam". Popatrz na to co już zrobiłeś i pomyśl, że na koniec nie będzie wcale lepiej. Szkoda czasu na coś takiego, lepiej poświęć go na model, przy którym czegoś się nauczysz i który na półce będzie dobrze wyglądał. A najcudowniej na świecie wykonane płomienie z waty temu czemuś na pewno nie pomogą. A to już brzmi zupełnie kuriozalnie - te śmieszne baryłki w zestawieniu z fach
 9. Żaden argument. Za to pytanie - po co w ogóle zaczynałeś? Satysfakcja - żadna, bo po tej męce będziesz mieć na półce [autocenzura], a nie model. A jak ktoś napisze w galerii coś w stylu "Wyszło nieźle, jak na takiego szrota", to będzie w tym tyle prawdy, ile podobieństwa tego czegoś do Miga-29.
 10. Weź to badziewie wyrzuć i kup sobie jakiś model.
 11. Rozumiem doskonale zmęczenie tematem i chęć zaczęcia czegoś nowego, ale tu wystarczyłoby dosłownie kilka zacieków, wash na łączeniach elementów, może trochę plamek rdzy i takie tam drobiazgi. Ewentualnie odpowiednio podmalowane jakieś lekkie nacięcie (symulujące uderzenie) mniej więcej w połowie słupa - na zdjęciach widać, jakby on się tam trochę "łamał". Niewiele pracy, a efekt będzie dużo lepszy, bo ten element to na razie jakby z zupełnie innej bajki. Nie odpuszczaj
 12. Otóż to Natomiast całkowicie zgadzam się również z częścią wypowiedzi TAWa, którą pozwoliłem sobie podkreślić. Wyszło Ci to wszystko naprawdę świetnie (poza tą małą niekonsekwencją).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.