Jump to content

kubisz

Members
 • Content Count

  3,775
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Personal Information

 • Location
  Będzin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trochę inaczej ten tył wygląda... Budujesz na podstawie konkretnych zdjęć, czy jak Ci się coś tam sklei?
 2. W tej wersji pod fotelem nie powinno być tego pancernego deflektora (to jest to coś pomiędzy samym fotelem, a szynami z białego polistyrenu).
 3. To ja, jako magister inżynier, napiszę wprost - niesamowita jest niestaranność, z jaką robisz swoje modele. Ja wiem, że to "tylko" 1/72, że makro na zdjęciach, no ale kurde no... Wybacz bezpośredniość. Ale bardzo lubię Twoje warsztaty, takie niecodzienne i niszowe, i po prostu chętnie zobaczyłbym tu coś więcej, niż sam ciekawy temat.
 4. Caimana widziałeś?
 5. Wszystko się da odkleić😃
 6. Bardzo mi się podoba. Całość i szczegóły. Walka o oszklenie zakończona sukcesem. Opony faktycznie dobrze pobrudzone. Te kanistry Pavla M35-03 to chyba II wojna... Tak chyba nawet producent w nazwie zestawu podaje. Jeżeli tak jest faktycznie, to może je wymień? I nie powinny mieć one jakiegoś mocowania?
 7. Oczywiście, że warto. Bardzo udany model
 8. Pisałem niedawno w temacie z zapowiedziami Trumpetera: Podsumowując - tego pojazdu, którego model robi Przemek, WP nie używa. Trzeba poczekać na powyższą nowość Trumpka. Przemek - jak zawsze bardzo dobra robota
 9. Oprócz pokazanego wcześniej druku 3D miał to w ofercie tylko świętej pamięci Pro Art Models: http://www.humvee-models.com/viewtopic.php?f=9&t=1099.
 10. Pokazy jeszcze zrozumiem, ale nie widzę szans, żeby na ćwiczeniach bojowych (a taka przecież jest scenka) jeździły pojazdy sił specjalnych bez łączności. Lepiej byście Kolegę poratowali pomysłem na zdobycie radia.
 11. To żeby uzupełnić wiadomości o waloryzacjach i konwersjach modelu Husky: https://accurate-armour.com/aa-new/c114 https://accurate-armour.com/aa-new/c100 https://accurate-armour.com/aa-new/a196 https://accurate-armour.com/aa-new/a150
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.