Jump to content

kubisz

Members
 • Posts

  4,146
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kubisz last won the day on September 3 2020

kubisz had the most liked content!

Reputation

129 Excellent

Personal Information

 • Location
  Będzin

Recent Profile Visitors

1,554 profile views
 1. Fejsbukizacja internetu - jak ja tego kurła nienawidzę...
 2. Ta firma to dawny Merit, firma-córka Trumpetera. Nie przepakowuje modeli T i HB, tylko ma "swoje" własne.
 3. I różnice po drugiej stronie: Może przyda Ci się to: https://archive.armorama.com/features/7141/index.htm
 4. Zastosowanie pojazdów JERRV masz podane w rozwinięciu akronimu - Joint EOD Rapid Response Vehicle. A różnice pomiędzy wersją standardową (1. zdjęcie), a JERRV (2. zdjęcie) łatwo zobaczyć:
 5. Nie rozpędzajcie się tak z tymi kamuflażami, Cougar JERRV to nie Cougar. No chyba, że autor dopuszcza lekkie sci-fi.
 6. Mam wrażenie, że na siłę próbujesz upchnąć jak najwięcej maneli. Oglądałeś zdjęcia prawdziwych Buffalo? Pytam bez żadnej złośliwości, po prostu warto popatrzeć, czy te pojazdy jeździły aż tak obładowane. A jeżeli woziły coś, to w jakich miejscach (i czy czasem jednak nie w środku). Bo wybacz, ale średnio mnie przekonuje ta lodówka akurat tam, i jeszcze przypięta aż 4 pasami. Biada temu, kto miał ochotę napić się czegoś w czasie jazdy. Pomijając również fakt, że cała ta misterna konstrukcja wygląda średnio stabilnie (pas wzdłuż raczej nie bardzo dociska ten plecak). Pamiętaj też, że plecaki miały paski, na których często były wieszane. A ta butla 5L to chyba tam nie zostanie, prawda?
 7. Dużo lepszy efekt dałoby normalne jednolite malowanie i standardowy wash, niż ta przedziwna modulacja. Teraz jest... no właśnie jakoś tak dziwnie. Nietrafiony eksperyment
 8. No i trzeba pamiętać, że po usunięciu kamery wylecieć powinien także monitor z wnętrza (o ile producent przewidział taki element).
 9. A może byś... Albo nie, bo znów zaczniesz odrywać Jest git, każda poprawka na plus
 10. Skąd pomysł na tak dziwne cieniowanie przy malowaniu? Takie trochę bezsensowne przypadkowo nierównomierne malowanie. To nawet wygląda jak taki bardzo przygaszony filtrami dwukolorowy kamuflaż. Współczesne amerykańskie pojazdy są przecież malowane jednolicie, Buffalo nie mają wielu lat, a trwałość farby spora.
 11. @sas55- jako osoba kompletnie niezainteresowana tematem z punktu widzenia modelarskiego (bo na pewno nie skleję), ale zainteresowana z punktu widzenia historyczno-sentymentalnego (bo kleiłem Spójnię i tak po prostu lubię 7TP) i "socjologicznego" (ciekawie wygląda sprawa Waszej współpracy i opracowania zestawów korygujących), pozwolę sobie zapytać - dlaczego chcesz zamknąć wątek, którego nie jesteś autorem, i w którym wciąż toczy się konstruktywna dyskusja?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.