Jump to content

kubisz

Members
 • Content Count

  3,870
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kubisz last won the day on September 3

kubisz had the most liked content!

Community Reputation

77 Excellent

Personal Information

 • Location
  Będzin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Malowanie pewnie też trochę odbiera z odbioru tego modelu, ale w tej chwili najwięcej traci on z powodu słabych zdjęć. Mam nadzieję oglądać porządne zdjęcia w galerii. Warto, bo widać napracowanko
 2. Ech, pokolenie ikonomaniaków fejsbukowych, co to nie umieją nic napisać tylko lajkować potrafią
 3. Ale zajechało wiochą... W każdym najlepszym tego słowa znaczeniu. Dioramka cudeńko
 4. Muzyka disco polo. Filmy Papryka Vegi. Polskie telenowele. Książki Blanki Lipińskiej. Modele Mistercrafta. Są pewne rzeczy, na które po prostu szkoda życia. A jednak wszystko to ma swoich fanów. Ale skoro kręci, to niech kręci. Na zdrowie!
 5. Ja cierpiędolę, ściana tekstu bo gościowi brakowało jednej strony w instrukcji dostępnej bez problemu w sieci...
 6. A ponieważ lubisz seriami, to łap jeszcze jeden: http://www.meng-model.com/en/contents/59/282.html Albo jeszcze takie coś:
 7. Zdjęcia mam nadzieję przekłamują kolorystykę, bo ten amerykański kolorek to jest zupełnie inny. No i mogłeś pobawić się okablowaniem (w wieży i na dachu). Poza tym świetna sprawa, zwłaszcza brudzenie Widać napracowanko
 8. Wszędzie, @ dosłownie wszędzie muszą wpieprzyć te zasrane szwabskie krzyże Nawet do modelu aeroklubowego cywilnego samolotu. No ale wiadomo, prawa rynku, skoro to się najlepiej sprzedaje. "Cześć, jestem tu nowy, własnie sklejam mój pierwszy model - Panterę, a w kolejce czeka Tygrys". Ewentualnie "Cześć, jestem tu nowy, własnie sklejam mój pierwszy model - Bf-109, a w kolejce czeka FW-190". I tak się żyje na tym @ świecie... Dobra, ponarzekałem, dziękuję za uwagę.
 9. @imek46 Twój wpis to kwintesencja forumowego lenistwa. Pytanie o coś, co zostało wyżej już napisane, bez znaku zapytania na końcu i jeszcze z błędem... @adamkijak Gdzieś Ty się chłopie podziewał? Świetnie Ci wyszedł ten pierwszy model
 10. Robisz zdjęcia pod światło. Rób tak, żeby mieć je za plecami, wtedy lepiej oświetli model, nie będzie cieni. Załatw choćby dwie białe kartki A3 do zdjęć, jedną pod, a drugą za model.
 11. https://polskatimes.pl/swieto-wojska-polskiego-2014-plan-defilady-sprzet-armii-sprzet-i-formacje-wojskowe-na-defiladzie/ga/3538659/zd/4107021 Jak widać, jest nieco inny odcień, taki bardziej wpadający w oliwkowozielony. Drzwi i dach nad kabiną są brezentowe, więc też taki kolor. Model pomalowany odpowiednio wygląda wtedy też ciekawiej.
 12. Na elementach plandeki wciąż widać nieoszlifowane miejsca odcięć z ramki. No i pomaluj odblaski z tyłu - czerwony, jak widać po lampach, posiadasz. Przy okazji podretuszuj same lampy, bo coś krzywo pomalowane.
 13. Nie dało się tej niebieskiej skrzynki lepiej wykadrować? Widać tylko kawałek, mogłeś model postawić przed nią, albo wsadzić do środka... Do góry kołami wkleiłeś tylny pas, ze światłami i klapą. A maska za bardzo odstaje z prawej strony. To takie grubsze błędy, małych jest niestety tyle, że ho ho! Pomijam już całkowitą umowność "polskiej" wersji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.